Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 квітня, 15:23:48

Відповідача зобов’язано припинити порушення

28.08.2019   08:04Агенцiя

Рішенням адмінколегії територіального відділення у справі, розглянутій проти Срібнянської селищної ради, визнано вчинення порушення, передбаченого ч.1 ст.15 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді бездіяльності селищної ради, яка полягала у непроведенні конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території смт Срібне.

Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Закон України «Про відходи» передбачає, що до виключної компетенції сільських, селищних, міських рад відноситься, зокрема, визначення на конкурсних засадах юридичних осіб, які здійснюють у межах певної території збирання та перевезення побутових відходів спеціально обладнаними для цього транспортними засобами.

За повідомленням ради, виконавець послуг з вивезення побутових відходів на території смт Срібне на конкурсних умовах  не визначався. Рада надала право на необмежений термін здійснювати діяльність з вивезення побутових відходів КП «Комунгосп» без проведення конкурсу, хоча у межах області діяльність на ринку послуг у сфері поводження з побутовими відходами здійснюють 35 суб’єктів господарювання.

Таким чином, непроведення радою конкурсу на набуття права виконавця послуг з вивезення побутових відходів обмежує право суб’єктів господарювання, які мали (мають) намір взяти участь у такому конкурсі, змагатися за право надавати дані послуги споживачам селища, тобто використовувати власні досягнення для отримання переваг, порівняно з іншими суб’єктами господарювання, та може призвести до недопущення конкуренції на вказаному ринку, повідомило Чернігівське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні швидко повернули додому літню жінку, яка заблукала

Патрульні швидко повернули додому літню жінку, яка заблукала 14:26

Вчора близько шостої вечора до поліції надійшло повідомлення про зникнення людини. 69-річна жінка, яка приїхала до родичів із Сумської області, кілька годин тому вийшла на вулицю і до цього часу не повернулася.

Впродовж минулої доби рятувальники ліквідували 6 пожеж у природних екосистемах

Впродовж минулої доби рятувальники ліквідували 6 пожеж у природних екосистемах 14:14

Загальна площа, пройдена вогнем склала майже 30 га.

Рівень заробітної плати в області: статистичні дані

Рівень заробітної плати в області: статистичні дані 11:14

Середньомісячна заробітна плата в області за січень-лютий цього року склала 8509 гривен. Темп зростання до аналогічного періоду попереднього року – 17,6%. Всеукраїнський показник – 10787 гривень із зростанням на 15,7%.

Ніжин: позачергове засідання виконавчого комітету

Ніжин: позачергове засідання виконавчого комітету 11:00

31 березня, під головуванням міського голови Анатолія Лінника відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Ніжинської міської ради.

Чернігівський міський голова провів зустріч з лікарями міської лікарні №3

Чернігівський міський голова провів зустріч з лікарями міської лікарні №3 10:50

31 березня чернігівський міський голова Владислав Атрошенко разом з керівником міського управління охорони здоров'я Владиславом Кухарем провели зустріч з лікарями міської лікарні №3 для обговорення питань їх роботи з хворими на коронавірус у разі другої хвилі епідемії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини