Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 30 вересня, 19:28:08

Відповідача зобов’язано припинити порушення

28.08.2019   08:04Агенцiя

Рішенням адмінколегії територіального відділення у справі, розглянутій проти Срібнянської селищної ради, визнано вчинення порушення, передбаченого ч.1 ст.15 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді бездіяльності селищної ради, яка полягала у непроведенні конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території смт Срібне.

Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Закон України «Про відходи» передбачає, що до виключної компетенції сільських, селищних, міських рад відноситься, зокрема, визначення на конкурсних засадах юридичних осіб, які здійснюють у межах певної території збирання та перевезення побутових відходів спеціально обладнаними для цього транспортними засобами.

За повідомленням ради, виконавець послуг з вивезення побутових відходів на території смт Срібне на конкурсних умовах  не визначався. Рада надала право на необмежений термін здійснювати діяльність з вивезення побутових відходів КП «Комунгосп» без проведення конкурсу, хоча у межах області діяльність на ринку послуг у сфері поводження з побутовими відходами здійснюють 35 суб’єктів господарювання.

Таким чином, непроведення радою конкурсу на набуття права виконавця послуг з вивезення побутових відходів обмежує право суб’єктів господарювання, які мали (мають) намір взяти участь у такому конкурсі, змагатися за право надавати дані послуги споживачам селища, тобто використовувати власні досягнення для отримання переваг, порівняно з іншими суб’єктами господарювання, та може призвести до недопущення конкуренції на вказаному ринку, повідомило Чернігівське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України.

Останні новини Чернігівщини

17 кандидатів боротимуться за мандат на довиборах до парламенту в 208-му окрузі

17 кандидатів боротимуться за мандат на довиборах до парламенту в 208-му окрузі 18:51

ЦВК завершила реєстрацію кандидатів у народні депутати на довиборах до Верховної Ради, що відбудуться у 208 одномандатному виборчому окрузі на Чернігівщині.

Захворіло 29 жителів та померло 3 людини - дані щоденного моніторингу поширення COVID-19 на Чернігівщині

Захворіло 29 жителів та померло 3 людини - дані щоденного моніторингу поширення COVID-19 на Чернігівщині 16:26

Результати лабораторних досліджень підтвердили інфікування коронавірусом ще 29 жителів Чернігівщини. Найбільше лююдей захворіло у Чернігові – 16 осіб, 8 – у Чернігівському районі. По 1 хворому в Варвинському, Корюківському, Куликівському, Прилуцькому та Ріпкинському районах.

Правом на отримання податкової знижки вже скористалося 3674 мешканців Чернігівщини

Правом на отримання податкової знижки вже скористалося 3674 мешканців Чернігівщини 14:17

В Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що правом на отримання податкової знижки вже скористалося 3674 громадян, а задекларована сума до повернення з бюджету становить 9,3 млн гривень.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 14:15

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Карантин не завадив знайти роботу

Карантин не завадив знайти роботу 14:08

За допомогою у працевлаштуванні Андрій Сухаренко звернувся до Коропської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості рік тому.