Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 30 вересня, 19:29:56

Грибоводів шукають на Чернігівщині. Цього разу – у Носівці…

23.08.2019   08:57Агенцiя

Днями у Носівській районній філії Чернігівського обласного центру зайнятості відбувся ярмарок вакансій у режимі скайпа за участю менеджера з найму ТОВ «ВІДЖИ ФАРМІНГ» ГК «Верес» Юлії Облавської.

ТОВ «ВІДЖИ ФАРМІНГ» являється частиною ГК «Верес» і  є українським виробником та лідером плодоовочевої консервації України, що здійснює свою діяльність протягом 22 років у містах Каневі та Черкасах.

Наразі підприємство активно розвивається та потребує грибоводів, в обов’язки яких входить зрізка гриба та сортування за розміром.
 
Навчити працівників обіцяють безпосередньо на підприємстві, отож спеціальних навичок та профільної освіти не потрібно. Учневі обіцяють платити 5000 грн, спеціалісту до 11000 грн і більше, в залежності від зібраного обсягу.

Графік роботи може бути нормований, вахтовий, індивідуальний.

Підприємство гарантує офіційне працевлаштування, соціальний пакет, зокрема оплачувану щорічну відпустку, лікарняні, безкоштовні медичні послуги, своєчасну виплату заробітної плати.

Працівників забезпечують спецодягом, безкоштовним корпоративним транспортом з роботи/на роботу, а іногородніх ще й гуртожитком, повідомляє Обласний центр зайнятості.

Останні новини Чернігівщини

17 кандидатів боротимуться за мандат на довиборах до парламенту в 208-му окрузі

17 кандидатів боротимуться за мандат на довиборах до парламенту в 208-му окрузі 18:51

ЦВК завершила реєстрацію кандидатів у народні депутати на довиборах до Верховної Ради, що відбудуться у 208 одномандатному виборчому окрузі на Чернігівщині.

Захворіло 29 жителів та померло 3 людини - дані щоденного моніторингу поширення COVID-19 на Чернігівщині

Захворіло 29 жителів та померло 3 людини - дані щоденного моніторингу поширення COVID-19 на Чернігівщині 16:26

Результати лабораторних досліджень підтвердили інфікування коронавірусом ще 29 жителів Чернігівщини. Найбільше лююдей захворіло у Чернігові – 16 осіб, 8 – у Чернігівському районі. По 1 хворому в Варвинському, Корюківському, Куликівському, Прилуцькому та Ріпкинському районах.

Правом на отримання податкової знижки вже скористалося 3674 мешканців Чернігівщини

Правом на отримання податкової знижки вже скористалося 3674 мешканців Чернігівщини 14:17

В Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що правом на отримання податкової знижки вже скористалося 3674 громадян, а задекларована сума до повернення з бюджету становить 9,3 млн гривень.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 14:15

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Карантин не завадив знайти роботу

Карантин не завадив знайти роботу 14:08

За допомогою у працевлаштуванні Андрій Сухаренко звернувся до Коропської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості рік тому.