Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 10 червня, 17:37:49

На вул.Героїв Чорнобиля замінили 1,3 км водопроводу та 540 м каналізаційних мереж. Роботи тривають

21.08.2019   12:06Агенцiя

Будівельні роботи на вул.Героїв Чорнобиля тривають. З травня тут повністю замінюють труби старих каналізації та водогону, прокладених під вулицею. Це одна з наймасштабніших міських реконструкцій цьогоріч.

Зараз тривають роботи на останній ділянці, проводиться реконструкція водопроводу довжиною орієнтовно 400 м. Загалом на об’єкті вже замінено 1,3 км водопровідних і 540 м каналізаційних мереж. Тобто більший об’єм робіт, а це орієнтовно 70%, підрядником вже виконано. Про це розповів представник підрядника (ТОВ "УТБ-ІНЖИНІРІНГ") Ігор Райхіль.

Цього тижня інтенсивність робіт на об’єкті значно зросла. Робота вже організована в дві зміни. Це необхідно для того, аби завершити заміну підземних комунікацій у встановлені терміни. Потім на об’єкт зайдуть дорожники: цього року вони мають здійснити встановлення бортового каменю та прокладання основи і одного шару дороги.

Нагадаємо, що цьогоріч буде влаштовано тільки нижній шар асфальтобетонного покриття. Такі заходи вживаються на випадок просідання та для максимального ущільнення ґрунту в зимово-весняний період.

За словами представника підрядника, дорожні роботи незабаром розпочнуться на одній з ділянок. А саме, від  перехресті вул. 77-ї Гвардійської Дивізії і вул.Київської до вул.Алєксєєва. За їх підрахунками, це відбудеться 1 вересня. Загалом роботи завершяться в середині жовтня, інформує пресслужба Чернігівської міської ради.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:02

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

 Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону

Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону 10:59

Чернігівська область продовжує активно розвивати міжнародне співробітництво, залучаючи партнерів до відновлення, розвитку громад, реалізації інвестиційних та гуманітарних проєктів.

На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу

На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу 09:08

У Чернігівському вищому професійному училищі відкрили сучасний навчальний хаб автосервісу Bosch Junior Academy. Проєкт реалізувало Бельгійське агентство з міжнародного співробітництва Enabel. Його вартість – майже 3,3 мільйона гривень.

 Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України»

Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України» 09:04

У закладах загальної середньої та професійної освіти Чернігівської області завершився перший повний дворічний цикл навчання випускників за оновленою програмою навчального предмета «Захист України».

10 червня: цей день в Україні і світі 08:56

День 1566 Російська агресія - Day 1566 Russian aggression