Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 листопада, 23:54:03

36-річна жінка обвинувачується регіональною прокуратурою у вбивстві свого знайомого

21.08.2019   07:59Агенцiя

За процесуального керівництва прокуратури Чернігівської області завершено досудове розслідування стосовно 36-річної жительки м. Чернігова, яка обвинувачується в умисному протиправному заподіянні смерті іншій особі, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 КК України.

Подія трапилась цьогоріч у травні, у квартирі обвинуваченої.

Разом з двома подругами та знайомим чоловіком вони вживали алкогольні напої. Будучи добряче напідпитку, після спільного вживання спиртного, жінка з метою умисного протиправного заподіяння смерті чоловіку, завдала йому не менше чотирьох ножових поранень, чим спричинила потерпілому тілесні ушкодження, які у комплексі мають ознаки тяжких за ознакою небезпеки для життя.

Опісля, зловмисниця пішла до сусіда та попросила викликати швидку допомогу, проте від отриманих поранень чоловік помер на місці злочину.

Наразі обвинувальний акт у кримінальному провадженні направлено до суду, інформує прес-служба прокуратури Чернігівської області.

Останні новини Чернігівщини

На шпагаті: як чернігівські медійники борються за свободу слова в умовах війни 16:52

В умовах війни свобода слова, доступ до публічної інформації та права журналістів знаходяться на такому собі шпагаті між суспільним інтересом та обмеженнями національної безпеки.

Сплачуйте податки правильно: детальний розбір на прикладі майнових податків 16:34

Для спрощення процесу сплати податків Державна податкова служба України підготувала для громадян пам’ятку з детальними інструкціями щодо сплати податкових зобов’язань з майнових податків, зокрема земельного податку, як через мобільні застосунки банків, так і у касі банківських установ

В Україні запрацював  Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин

В Україні запрацював Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин 16:16

Уряд України на виконання доручення Президента України представив Ветеран PRO — державну цифрову платформу для ветеранів, ветеранок і їхніх родин, де зібрано всю інформацію про пільги, програми, послуги та можливості в одному місці.

На місці падіння безпілотника в Чернігові ремонтують покрівлі та допомагають мешканцям 16:10

Сьогодні на вулиці, що постраждала 24 листопада 2025 року від падіння ворожого безпілотника, працюють комунальні служби — КП «Деснянське», КП «Новозаводське», «ЖЕК-13» та «ЖЕК-10».

Маємо залучати молодь до прийняття рішень у громадах: Іван Ващенко – на зустрічі з юнаками та юнками 12:44

Минулої суботи заступник голови ОДА Іван Ващенко зустрівся з активною молоддю регіону. Захід під назвою «Молодь і влада: зустріч без краваток» відбувся в обласному молодіжному центрі та був присвячений Дню Гідності та Свободи.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини