Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 листопада, 13:00:13

Семенівський район: вогнеборці ліквідовують пожежу на торфовищі

21.08.2019   07:51Агенцiя

19 серпня о 08:33 до Служби порятунку "101" у Семенівському районі надійшло повідомлення про те, що на відкритій території біля с. Заріччя сталася пожежа сухої трави на площі 10 га та окремих осередків торфу на площі 4,7 га.

На гасіння пожежі оперативно були залучені пожежно-рятувальні підрозділи з м. Семенівка, Новгород-Сіверський, Корюківка, державне підприємство "Семенівський агролісгосп" та місцева пожежна команда с. Жадове.

Впродовж минулої доби спільними діями ліквідовано пожежу торфу на площі 0,3 га, а також 10 га сухої трави й чагарників. Наразі, заходи з ліквідації пожежі продовжуються. Всього до гасіння залучено 28 чоловік, 6 одиниць спецтехніки, 1 трактор та 2 мотопомпи.

Причиною пожежі  послужило необережне поводження з вогнем невстановленої особи, повідомляє УДСНС України у Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18

Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.

Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27

Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42

Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).

«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20

6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.

Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46

У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини