Забезпечено проведення першочергових слідчо-оперативних заходів на місці вбивства жительки с. Талалаївка Ніжинського району
До чергової частини Ніжинського відділу поліції 18 серпня 2019 року надійшло повідомлення про зникнення жительки села Талалаївка Ніжинського району.
На місце події виїхали керівник Ніжинської місцевої прокуратури, слідчо-оперативна група та судово-медичний експерт, проте по приїзду правоохоронцями констатовано факт жорстоко вбивства потерпілої.
Так, тіло зниклої жінки з численними ушкодженнями знайшли у приміщенні кухні житлового будинку її знайомого, до якого вона прийшла напередодні, у с. Талалаївка. На тілі померлої виявлено порізи горла, переломи кісток черепа, а голова померлої була замотана в ковдру.
Зловмисник, намагаючись приховати свою причетність до вчиненого, встиг знищити частину речових доказів. Зокрема, він спалив свій одяг та телефон жінки зі слідами крові.
Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 115 КК України.
Чоловіка, який знаходився на місці вчинення злочину, затримано в порядку ст. 208 КК України.
Йому повідомлено про підозру у вчиненні інкримінованого кримінального правопорушення. Однак у вчиненні злочину він не зізнався.
Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні забезпечується прокурорами Ніжинської місцевої прокуратури, повідомила прес-служба прокуратури Чернігівської області.
Останні новини Чернігівщини
ТОП-10 найзатребуваніших вакансій Чернігівщини на початок року 16:11
Шукаєте роботу? Звертайтеся до служби зайнятості і ви не пошкодуєте! Серед наявних вакансій обов’язково знайдеться та, яка відповідає вашим бажанням і професійним навичкам.
Ще 78 чернігівських родин отримають допомогу при народженні дитини 16:07
Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини отримає ще 78 чернігівок, які зареєстровані в реєстрі територіальної громади міста.
На Ніжинщині лікарці повідомили про підозру за неналежне виконання професійних обов’язків 16:02
Слідчі відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції встановили, що у березні 2025 року на прийом до лікарки загальної практики – сімейної медицини звернулася 29-річна місцева мешканка зі скаргами на біль у лівій підлопатковій ділянці, який посилювався під час вдиху та рухів.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 16:00
Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 10 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 3 особи та 2 особи постраждали.
“День Тетяни у колі друзів” 08:47
11 січня 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр традиційно зібрав друзів, готових поділитися один з одним щирими емоціями. Цього дня шанувальники мистецтва зустрілися, аби разом відсвяткувати Тетянин день — особливе свято, присвячене небесній покровительці всіх Тетян.