Куди Борзна спрямує додаткову субвенцію
Купити автогрейдер і бульдозер, зробити капітальний ремонт ділянок доріг, побудувати артезіанську свердловину. На це та інше планує спрямувати додаткову субвенцію Борзнянська ОТГ.
«Більше 9 мільйонів гривень виділили нам додаткової субвенції на соціальний розвиток, - розказує голова громади Анатолій Койда. – За ці кошти ми хочемо купити автогрейдер, це 3 мільйони. Також бульдозер за 1,7 млн грн, громада розширяється, то буде взимку допомагати сніг чистити, і на звалище така техніка треба. Далі, капітальний ремонт доріг хочемо зробити, зокрема на вулицях Куліша (дві черги) і Київській. Крім того, 950 тисяч піде на під’їзну дорогу до сміттєзвалища. У селі Кинашівка плануємо побудувати артсвердловину, що 1,1 мільйона гривень коштує. Отакі, в принципі, хочемо зробити роботи».
За тісну співпрацю і підтримку Анатолій Койда подякував Асоціації міст України та особисто Виконавчому директору Олександру Слобожану.
10 липня Уряд схвалив рішення про спрямування 1,4 млрд грн на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. Позицію Асоціації міст України під час засідання Кабінету Міністрів України представляв Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан.
Того ж дня завдяки налагодженій співпраці АМУ та парламентського Комітету з питань бюджету це рішення було оперативно погоджено.
Серед громад, яким спрямували додаткову фінансову підтримку, місто Борзна. Розмір субвенції складає 9104,146 тис. грн.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у зґвалтуванні та погрозі вбивством жінці 10:02
Поліцейські Чернігівського райуправління встановили та затримали зловмисника, який в одному з мікрорайонів Чернігова зґвалтував жінку, погрожуючи їй ножем. Затриманому повідомили про підозри у злочинах та помістили його до ізолятора тимчасового тримання.
Грант на створення, розвиток або відновлення виробництв переробної промисловості після російських обстрілів 09:38
До урядової програми надання грантів на створення або розвиток виробництв переробної промисловості Державна служба зайнятості доєдналась у 2023 році, а влітку 2025 року до них додалися гранти для підприємств, які оновлюють основні засоби виробництва, знищені або пошкоджені внаслідок збройної агресії Російської Федерації.
Заступниця міського голови Вікторія Пекур обговорила зі студентами інструменти соціальних змін 09:36
Заступниця Чернігівського міського голови Вікторія Пекур 1 травня взяла участь у зустрічі зі студентською молоддю, тема якої «Від норми до практики: як лобіювати соціальні зміни через органи місцевої влади».
Зарплати вчителям, шкільні автобуси та укриття на Чернігівщині – на спеціальному освітньому селекторі з урядовцями 08:54
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із першим заступником Костянтином Мегемом, заступницею Жанною Шерстюк і керівниками профільних структурних підрозділів долучився до освітнього селектора під головуванням Премʼєр-міністерки Юлії Свириденко. Модерував заступник керівника Офісу Президента Віктор Микита.
Бюджети Чернігівщини у квітні 2026 року отримали 2,5 мільярди гривень податків та зборів 08:50
Головне управління ДПС у Чернігівській області дякує кожному, хто сплатив податки, адже сьогодні це має особливу вагу. Попри всі воєнні ризики, постійні атаки росіян, пошкодження енергетичної інфраструктури, деяких виробничих потужностей, платники податків продемонстрували відповідальність перед країною