Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 вересня, 13:18:21

До органів ДФС області надійшло близько 80 тис звернень щодо отримання послуг

10.08.2019   09:33Агенцiя

За січень-липень 2019 року до податкових органів Чернігівської області надійшло близько 80 тис звернень від платників податків для отримання адміністративних, консультативних та інформаційних послуг.

Із загальної кількості адміністративних послуг – 88 відсотків (70 тис) надано через Центри обслуговування платників. Найчастіше замовляли послугу з видачі картки платника податків.

Нею скористалися більше 28 тис осіб. На другому місці – видача відомостей про суми виплачених доходів та утриманих податків – 27,4 тисяч.

Також, значну кількість було надано послуг: надання витягу з реєстру платників єдиного податку - близько 5 тис, реєстрація платника єдиного податку – майже 4 тис, реєстрація книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платникам єдиного податку та реєстрація платника єдиного податку – більше ніж по 3 тис, видача довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету – 3 тис, видача ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями – близько 2 тис, видача ліцензії на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами – понад тисячу, прорахував Сектор комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

Назарій Остапчук — чемпіон світу з пара-армрестлінгу! 12:16

З 10 до 23 вересня в місті Албена (Болгарія) відбувається чемпіонат світу з пара-армрестлінгу серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору.

Спортсмени Чернігівщини здобули командні та особисті нагороди чемпіонату України з бойового самбо 11:53

Цими вихідними у Києві паралельно з Кубком України серед дорослих розділ «Лайт» відбувся і чемпіонат України з бойового самбо розділ «Про-фул» серед дітей старшого віку (2015-2016 рр.н.), юнаків молодшого віку (2013-2014 рр.н.) та юнаків середнього віку (2011-2012 рр.н.)

Вирубка дерев через службову недбалість – засуджено майстра лісу

Вирубка дерев через службову недбалість – засуджено майстра лісу 11:50

За публічного обвинувачення прокурорів Спеціалізованої екологічної прокуратури (на правах відділу) Чернігівської обласної прокуратури визнано винним майстра лісу підприємства лісокористувача, що входить до сфери управління ДП «Ліси України» у службовій недбалості, яка завдала істотну шкоду охоронюваним законом державним інтересам (ч. 1 ст. 367 КК України).

Підтримуємо український бізнес разом з Червоним Хрестом

Підтримуємо український бізнес разом з Червоним Хрестом 11:37

Кожен підприємець на старті потребує підтримки та порад від досвідчених фахівців. Вчора під час онлайн-заходу для учасників програми REDpreneurUA консультації надавала фахівець Чернігівського регіонального офісу підтримки малого і мікробізнесу «Зроблено в Україні».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини