Чернігівський район: рятувальники деблокували водія з пошкодженого внаслідок ДТП автомобіля
8 серпня о 19:05 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, що трапилась поблизу с. Киїнка Чернігівського району на автодорозі Чернігів-Пакуль-КПП Славутич.
За попередніми даними, 32-річний водій автомобіля "ВАЗ 2108" не впорався з керуванням, виїхав на смугу зустрічного руху та здійснив зіткнення з автомобілем "RENAULT Magnum" під керуванням 33-річного жителя обласного центру.
Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди водій автомобіля ВАЗ помер у кареті швидкої допомоги, а 66-річна та 32-річна пасажирки легковика отримали тілесні ушкодження.
Для проведення невідкладних робіт по деблокуванню постраждалого залучалося відділення Аварійно-рятувального загону спецпризначення УДСНС України у Чернігівській області у складі 4 чоловік особового складу та 1 одиниці техніки, повідомило УДСНС України у Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10
З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.
Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05
Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).
У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36
Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.
Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32
Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання
Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25
Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.