Цьогоріч на Чернігівщині відремонтовано майже 82 тисячі квадратних метрів доріг. ВІДЕО
На це витрачено понад 39 мільйонів гривень державної субвенції. Загалом же у 2019 році на експлуатаційне утримання доріг, а також їх капітальний та поточний ремонти область отримає із державної скарбниці 511,7 мільйона гривень. Про це повідомив начальник Управління капітального будівництва ОДА Андрій Тишина на тематичному брифінгу.
— Пріоритетність у плануванні будівництва чи реконструкції дорожнього покриття мають визначати громади, залучивши при цьому профільних фахівців. Це потрібно для того, аби державні кошти використовувалися оптимально з максимальною користю для місцевого населення, — підкреслив Андрій Тишина.
Втім, в області будівельні роботи тривають не лише у сфері дорожнього господарства.
Сільські амбулаторії
У 2019 році на розбудову мережі спрямовано понад 74,1 мільйона гривень субвенції з держбюджету. Співфінансування з місцевих бюджетів — майже 9,6 мільйона гривень.
На сьогодні роботи тривають на 17 об'єктах. Майже на 90% збудовані амбулаторії в селах Бахмач Бахмацького району, Киїнка Чернігівського, Кобижча Бобровицького, Нехаївка Коропського, Салтикова Дівиця Куликівського та Тур’я Сновського.
Проєкти Державного фонду регіонального розвитку
На реалізацію 10 проєктів ДФРР заплановано понад 94,5 мільйона гривень, в тому числі близько 85,3 мільйона — з державного бюджету.
Нині вже закінчили реконструкцію пологово-гінекологічного відділення у Бахмачі.
На початку вересня у Чернігові мають відкрити стадіон спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з футболу «Юність». Готовність об’єкту — 95%.
Випереджають графік підрядники, які ремонтують покрівлю Ріпкинської школи № 2.
На три об’єкти оголошені торги.
Охорона навколишнього природного середовища
На будівництво нових та реконструкцію існуючих об’єктів водовідведення та очисних споруд з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища цьогоріч передбачено понад 11,14 мільйона гривень.
Зокрема, частина коштів витрачена на реконструкцію водойми в селі Єрків Козелецького району. Тривають роботи у Сновську (реконструкція каналізаційних мереж) та Ніжині (будівництво системи водовідведення).
Останні новини Чернігівщини
Робоча група продовжує підготовку Стратегії розвитку Чернігівської громади 16:41
У Чернігові продовжується робота над розробленням проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки.
Збірна України з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору — переможець міжнародного турніру в Севільї 16:19
З 11 до 14 червня в місті Севілья (Іспанія) відбувся міжнародний турнір з футзалу серед осіб з порушеннями зору.
Механізм проведення виплати разової грошової допомоги до Дня Незалежності України у 2026 році 15:28
У 2026 році розширено перелік категорій осіб, яким грошова допомога виплачується автоматично – більшості отримувачів додатково звертатися за виплатою не потрібно.
Майже 1300 випускників Чернігівщини отримали свідоцтва з відзнакою 14:34
У 2025/2026 навчальному році випускниками 11 класів стали 5685 учнів. З них, 588 школярів отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою. Серед закладів освіти регіонального підпорядкування таких випускників 79.
Увага! Інформація щодо оцифрування трудових книжок після 10 червня 2026 року 13:49
Страхувальники, які не подали на оцифрування паперові трудові книжки, застраховані особи, які не зробили цього самостійно, зможуть це здійснити й після 10 червня 2026 року.