Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 12 липня, 15:53:08

"Хочеш розвитку громади - подбай про її безпеку"

07.08.2019   09:21Агенцiя

Такі слова почув від польських менторів Славоміра Клусека та Здіслава Внека, представників Асоціації добровільних пожежних команд Республіки Польща, які відвідали Менську громаду в рамках напрацювання стратегії розвитку безпеки в об'єднаних територіальних громадах.

Проект "Вдосконалення системи цивільного захисту в об’єднаних територіальних громадах України" реалізується за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» в 30 громадах з 6 областей України. В Чернігівській області в ньому беруть участь крім Менської, ще і Бобровицька, Височанська, Плисківська, Сосницька об’єднані територіальні громади.

Під час візиту по нашої громади відбулася зустріч в міській раді та візит до с.Дягова. Учасниками зустрічі було обговорено найважливіші аспекти, які слід врахувати при розробці плану поліпшенні системи її цивільного захисту.

Так за останні 5 років в населених пунктах громади сталося більше 270 пожеж, в яких загинуло 17 чоловік; люди та підприємства зазнали значних матеріальних збитків.

Приділяючи увагу розвитку мережі пожежних команд і добровільному пожежному руху, ми можемо значно скоротити і матеріальні збитки, і що є найголовніше, скоротити кількість людських жертв.

З роботою комунальної установи "Місцева пожежна охорона", її матеріально-технічною базою та роботою добровільної пожежної команди в с.Дягова, менторів проекту ознайомив директор установи Анатолій Фурман. Під час зустрічі в у міській раді, спільно з керівниками обласного управління ДСНС обговорили найголовніші кроки, які виникають під час створення добровільних пожежних команд в громаді, можливості ефективного управління в кризових ситуаціях та підготовку планів реагування на надзвичайні ситуації та стратегії розвитку безпеки в Менській міській об'єднаній територіальній громаді.

Вже у жовтні місяці, напрацьована з допомогою польських менторів, "стратегія безпеки" буде презентована депутатам ради.

Останні новини Чернігівщини

15:49

Наши зубы помогают нам наслаждаться вкусной едой. Но что мы знаем о зубах, кроме того, что их нужно чистить?

Гороскоп на наступний тиждень 13-19 липня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 13-19 липня 2020 року 15:42

13 липня Меркурій зупинився, ця планета характеризує – мислення і комунікації. Меркурій готується перейти в фазу прямолінійного руху, після періоду ретроградності. Якості і характеристики цієї планети спрямовуються винятково на реалізацію індивідуальності. Протягом цього тижня люди не схильні відволікатися і розпорошуватися на сторонні моменти. Більшості легше сконцентруватися на справі і досягти швидких результатів, що позитивно впливає на ділову сферу, здатність до комунікації, вирішення питань купівлі-продажу.

12 липня - День рибалки

12 липня - День рибалки 08:36

Багато хто з нас, особливо особи чоловічої статі, люблять посидіти де-небудь за вудкою в спокійній обстановці, сподіваючись при цьому на хороший улов.

12 липня – дeнь aнгела Петpа і Пaвла

12 липня – дeнь aнгела Петpа і Пaвла 08:34

У православному церковному календарі цей день присвячується пам'яті відразу двох апостолів - Петра і Павла.