Куликівський район: рятувальники деблокували з пошкодженого внаслідок ДТП автомобіля загиблу пасажирку
4 серпня о 15:27 до Служби порятунку 101 у Куликівському районі надійшло повідомлення про те, що поблизу с. Горбове на автодорозі Чернігів-Ніжин-Пирятин сталася дорожньо-транспортна пригода.
За попередніми даними, 52-річний водій легкового автомобіля "ВАЗ-2107" не впорався з керуванням, в результаті чого автомобіль злетів на узбіччя та зіткнувся з придорожнім деревом.
Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди 83-річна мати власника автомобіля померла на місці пригоди, водій та його 84-річний батько отримали тілесні ушкодження.
Для деблокування загиблої жінки залучалось відділення 8-го Державного пожежно-рятувального посту УДСНС України у Чернігівській області у складі 4 чоловік особового складу та 1 одиниці техніки, інформує УДСНС України у Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56
У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.
Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48
Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:39
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03
У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.