Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 лютого, 14:42:31

Семінар-нарада з керівництвом НГВУ "Чернігівнафтогаз" ПАТ "Укрнафта"

06.08.2019   10:50Агенцiя

Фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області провели семінар-нараду з питань охорони праці та промислової безпеки для керівного складу нафтогазовидобувного управління «Чернігівнафтогаз» ПАТ «Укрнафта» у місті Прилуки.

Учасники розглянули вимоги чинного законодавства до організації безпечного виконання газонебезпечних робіт на об’єктах нафтогазовидобувної промисловості, у тому числі, у замкненому просторі, безпечного виконання вогневих робіт на вибухопожежонебезпечних та вибухонебезпечних об’єктах. Особлива увага при цьому була приділена питанню обов’язків осіб, відповідальних за підготовку робочого місця і за проведення робіт, а також оформленню нарядів-допусків, проведення цільових інструктажів, дотриманню вимог зберігання, випробування і експлуатації засобів індивідуального захисту.

Посадовці Управління підкреслили, що відповідальність за розробку і реалізацію заходів безпеки при проведенні вогневих робіт на об’єктах покладається на керівників цих об’єктів або на уповноважених ними осіб.

Також представникам НГВУ «Чернігівнафтогаз» ПАТ «Укрнафта» надали роз’яснення стосовно технічної послідовності, періодичності виконання робіт та основних заходів безпеки при обслуговуванні і ремонті газового обладнання і газопроводів на підприємстві. Нагадали і про основні вимоги до працівників, які допускаються до експлуатації та обслуговуванні газовикористовуючого обладнання.

Крім того, учасники семінару-наради опрацювали питання безпечної експлуатації електроустановок до та вище 1000 В і електрообладнання у вибухонебезпечних зонах. Було розглянуто порядок оформлення і видачі відповідного наряду-допуску, підготовку робочого місця, нагляд під час виконання робіт, організацію перерв тощо.

Окремо був обговорений порядок проведення попереднього та періодичних медичних оглядів працівників, зайнятих у шкідливих та небезпечних умовах праці, оформлення відповідної документації, визначення категорії працівників, які підлягають попередньому (періодичному) медичному огляду, складання Акту визначення цієї категорій працівників, інформує Управління Держпраці у Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22

26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.

«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18

«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.

Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12

Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.

Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52

У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.

27 лютого: цей день в Україні і світі

27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50

День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини