В прикордонні вилучили незаконну зброю
Не встигли відгриміти перші мисливські постріли сезону полювання на пернату дичину 2019 року, як потягнулися за незаконним промислом різного роду браконьєри.
В суботу надвечір, прикордонний наряд відділу прикордонної служби «Дніпровське», поблизу с. Загатка, в 200 м від державного кордону, реалізував інформацію оперативно-розшукового підрозділу, щодо порушення невідомими особами правил поводження з мисливською зброєю.
Прикордонний наряд виявив та затримав двох чоловіків, що мали при собі незареєстровані мисливські рушниці ІЖ-18ЕМ та ТОЗ-66 з відсутніми номерами. Набоїв чоловіки з собою не мали та виявилися жителями обласного центру.
В діях чоловіків вбачаються ознаки правопорушення передбаченого статтею 191 «Порушення громадянами правил зберігання, носіння або перевезення нагородної, вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї і бойових припасів» Кодексу України про адміністративні правопорушення, про що повідомлено правоохоронні органи, інформує прес-служба прикордонного загону.
Останні новини Чернігівщини
Понад у 15 разів вище норми: патрульні виявили нетверезого водія 13:10
Учора, близько 18-ї години, патрулюючи вулицею Гончою, за порушення Правил дорожнього руху поліцейські зупинили автомобіль Land Rover.
У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у пограбуванні пенсіонерки 12:00
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління встановили особу 41-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння золотим ланцюжком із хрестиком 72-річної пенсіонерки.
На Чернігівщині 4,6 тисяч клієнтів служби зайнятості працевлаштовано 11:16
Протягом січня-липня 2026 року на Чернігівщині:
Поліція документує наслідки ворожих атак по Чернігівщини 10:16
Упродовж доби ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками – через удари росіян постраждали мирні місцеві мешканці.