Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 14 серпня, 16:10:47

За фактом бійки дівчат у Чернігові поліція відкрила кримінальне провадження

05.08.2019   16:08Агенцiя

Співробітники Чернігівського відділу поліції вивчають обставини бійки між двома дівчатами, що сталася пізно увечері 2 серпня.

Коли інформацію про масову бійку з’явилася в Інтернеті, це не на жарт обурило місцевих жителів. Хоча насправді на місці події відбувся раптовий конфлікт між двома дівчатами з різних компаній, який почав переростати у бійку.

Розуміючи чим може завершитися бійка, друзі дівчат з обох компаній взялися розбороняти їх. Конфлікт, на щастя, завершився лише синцями, саднами та пошкодженим одягом.

Поліцейські встановили свідків і учасниць конфлікту та всіх опитали. Учасниці конфлікту на обліках в поліції не перебувають, до адміністративної та кримінальної відповідальності не притягувалися. Як виявилося, одна з дівчат неповнолітня.

Сьогодні обидні сторони конфлікту знайшли порозуміння та вибачилися одyна перед іншою.

Правоохоронці провели з обома компаніями профілактичні бесіди та відкрили кримінальне провадження за статтею 125 Кримінального кодексу України (умисне легке тілесне ушкодження). Такі дії караються штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до двохсот годин, або виправними роботами на строк до одного року.

Поліція Чернігівської області тримає на контролі будь-які прояви агресії у підлітковому середовищі та оперативно реагує на такі факти, повідомив Сектор комунікації поліції Чернігівської області.

Останні новини Чернігівщини

Понад у 15 разів вище норми: патрульні виявили нетверезого водія 13:10

Учора, близько 18-ї години, патрулюючи вулицею Гончою, за порушення Правил дорожнього руху поліцейські зупинили автомобіль Land Rover.

У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у пограбуванні пенсіонерки 12:00

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління встановили особу 41-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння золотим ланцюжком із хрестиком 72-річної пенсіонерки.

На Чернігівщині 4,6 тисяч клієнтів служби зайнятості працевлаштовано 11:16

Протягом січня-липня 2026 року на Чернігівщині:

Поліція документує наслідки ворожих атак по Чернігівщини 10:16

Упродовж доби ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками – через удари росіян постраждали мирні місцеві мешканці.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини