Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 червня, 18:30:22

Тижневий дайджест від КП "Муніципальна варта"

05.08.2019   15:47Агенцiя

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко вчергове наголосив на тому, що територія міста повинна ретельно прибратися та доглядатися. Це питання обговорювалося на розширеній нараді у міській раді сьогодні, 5 серпня, під час традиційної доповіді начальника КП "Муніципальна варта".

Віталій Хрустицький продемонстрував світлини з виправленими порушеннями правил благоустрою на території Чернігова, а також показав нововиявлені випадки.

Нові зауваження, зокрема, стосувалися прибудинкових територій, що обслуговує ТОВ «Габріель». За словами начальника КП «Муніципальна варта», керівник цього підприємства не реагує на зауваження. Він також попередив: якщо ситуація не буде виправлена, його штрафуватимуть.

- Ще раз запропонуйте цьому керівнику співпрацю. Якщо ж не буде у нього бажання до співпраці, тоді дійсно давайте піднімати питання, скликати збори мешканців, щоб запропонувати іншу кандидатуру директора. Іншої можливості вирішити це питання – немає, - запропонував міський голова.

Він також додав, що такі збори, до прикладу, можна провести у Міському палаці культури, куди запросити по 50 мешканців з 18 житлових будинків, що наразі обслуговує ТОВ «Габріель». Ці будинки розташовані переважно у мікрорайоні «Масани».

Владислав Атрошенко також підкреслив, що у цьому питанні потрібно, перш за все, налагодити робочі взаємовідносини, щоб кожен один одного почув і зрозумів проблематику, яка є.

- Якщо ця земля юридично відноситься до всіх будинків, які обслуговує це підприємство, тоді виникає питання: у чому позиція його керівника, - зауважив міський голова. – Якщо не буде ніякої перспективи налагодити стосунки – тоді проводьте збори.

По іншим питанням щодо порушення правил благоустрою по місту міський голова доручив керівникам ЖЕКів виправити протягом декількох днів, а у деяких - негайно їх вирішити. Він також запропонував: якщо у дворах багатоповерхових житлових будинків потрібно відновити столи та лавочки, то треба встановлювати якогось одного, але більш сучасного формату.

Останні новини Чернігівщини

Будівельна діяльність Чернігівщини у січні–квітні 2020 року. ДОВІДКА

Будівельна діяльність Чернігівщини у січні–квітні 2020 року. ДОВІДКА 14:02

У січні–квітні 2020 р. обсяг виробленої будівельної продукції (виконаних будівельних робіт) підприємствами області склав 500 млн.грн.

Віталій Загайний офіційно представив голову Ніжинської РДА - Григорія Ковтуна

Віталій Загайний офіційно представив голову Ніжинської РДА - Григорія Ковтуна 13:41

5 червня Віталій Загайний, перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації, представив активу Ніжинського району Григорія Ковтуна, новопризначеного голову Ніжинської РДА.

Чернігівщина +5 хворих на коронавірусну інфекцію

Чернігівщина +5 хворих на коронавірусну інфекцію 13:31

Захворіли по одному жителю Ніжинського та Козелецького районів, а також двоє жителів Чернігівського – усі вони лікуються вдома. П’ятого хворого – жителя Чернігова, госпіталізували.

Чернігівщина – лідер за кількістю природоохоронних об’єктів

Чернігівщина – лідер за кількістю природоохоронних об’єктів 13:28

В області налічується 674 об’єкти природо-заповідного фонду, загальною площею майже 263 тисячі гектарів.

У Чернігові матеріальну допомогу від міста отримають 164 сім’ї з немовлятами

У Чернігові матеріальну допомогу від міста отримають 164 сім’ї з немовлятами 13:08

У Чернігові кожна родина при народженні малюка отримує підтримку від міста. Виплати здійснюються в рамках Програми підтримки народжуваності.

АНОНСИ ПОДІЙ