Чернігів: рятувальники деблокували постраждалого водія автомобіля, який потрапив у дорожньо-транспортну пригоду
2 серпня о 03:03 у Чернігові до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, що трапилась по вул. Ціолковського.
Водій автомобіля "Ford" не впорався з керуванням, в результаті чого транспортний засіб з'їхав на узбіччя дороги та зіткнувся з придорожнім деревом.
36-річного чоловіка затисло деформованими конструкціями транспортного засобу.
Для проведення невідкладних робіт залучалося відділення Аварійно-рятувального загону спецпризначення УДСНС України у Чернігівській області.
Надзвичайники за допомогою спецінструменту деблокували постраждалого та передали працівникам бригади швидкої медичної допомоги.
Чоловіка з травмами різного ступеня тяжкості госпіталізували до травматологічного відділення Чернігівської обласної лікарні, інформує УДСНС України у Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15
Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.
Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10
10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.
Надзвичайні події в області за останню добу 12:15
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.
Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49
Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.