Засуджено алкогольних фальсифікаторів
Вироком суду визнано винними у скоєнні злочину, передбаченого ст. 204 КК України 3-х ділків, які займалися незаконним виготовленням та збутом фальсифікату.
Згідно вироку суду 12200 літрів фальсифікату, а також обладнання для його виготовлення підлягають знищенню, а порушникам присуджено чималі штрафи.
Мешканці Чернігова вирішили заробити грошей таким протизаконним способом. Вони облаштували «виробництво» у підпіллі, щоб не сплачувати податки і обов’язкові платежі. Щоб замаскувати кустарну продукцію використовували «яскраву обкладинку» - тару та упаковку відомих офіційних виробників алкоголю. Реалізовували продукцію оптовим покупцям Чернігівської області та інших регіонів України за допомогою соціальних мереж.
Припинили діяльність підпільного цеху співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області під процесуальним керівництвом прокуратури області. Виробництво та фасування продукції відбувалося в антисанітарних умовах, сировина для виготовлення зберігалась в ємностях, що призначені для технічних розчинів. Проте, ділки не зважали на ймовірну шкоду здоров”ю та життю покупців.
Щомісячно цією організованою групою осіб в «підпільному цеху» виготовлялось до 20 тисяч літрів фальсифікованих алкогольних напоїв. Під час санкціонованих обшуків було вилучено 12200 літрів фальсифікату, обладнання для виготовлення, розливу та пакування алкогольних напоїв, фурнітуру, ємності з залишками рідини з характерним запахом спирту. Згідно висновку експертів алкогольну продукцію визнано вкрай небезпечною для життя та здоров’я людей.
Загальна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей становить 4 млн. гривень.
Останні новини Чернігівщини
Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.
У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07
Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.
Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03
Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.
За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12
13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.