Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 31 липня, 13:09:27

В області у січні-червні середня зарплата перевищувала мінімальну майже вдвічі

02.08.2019   09:22Агенцiя

Про це повідомили у Департаменті соціального захисту населення Чернігівської ОДА.

Середньомісячна заробітна плата на Чернігівщині у першому півріччі цього року становила близько 7,9 тисячі гривень (на 18,7% більше проти аналогічного періоду 2018-го).

За видами економічної діяльності середня зарплата працівників у червні 2019 року порівняно з червнем минулого зросла на 16,9% (в Україні – на 18,0%) і становила 8578 гривень (в Україні – 10783 гривні). При цьому найбільші темпи зростання відбулись у таких видах економічної діяльності: надання інших видів послуг - на 37,9%, діяльність у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування - на 30,3%, фінансова та страхова діяльність - на 26,7%; будівництво - на 25,2%, промисловість - на 24,6%, тимчасове розміщування й організація харчування - на 23,3%, інформація та телекомунікації — на 21,2%.

Номінальні розміри середньої заробітної плати у червні 2019 року становили: у працівників державного управління й оборони, обов’язкового соціального страхування - 12180 гривень, фінансової та страхової діяльності - 10906 гривень, освіти - 9254 гривні. Найнижчою середня зарплата була у мистецтві, спорті, розвагах та відпочинку - 6004 гривні.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17

Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.

Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55

Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.

Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13

З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.

У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37

У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.

Робота без бар’єрів 15:14

Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини