Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 серпня, 22:20:53

Побиття контрактником строковика: військова прокуратура Чернігівського гарнізону завершила досудове розслідування

01.08.2019   15:00Агенцiя

Солдат залишився без селезінки після нападу військовослужбовця-конрактника. Менш, ніж за місяць після інциденту за процесуального керівництва військової прокуратури Чернігівського гарнізону завершено досудове розслідування за фактом застосування насильства, що спричинило тяжкі наслідки.

4 липня 2019 року близько 22 години військовослужбовець служби за контрактом, перебуваючи у варті, через невдоволення реакцією строковика на його зауваження, наніс солдатові удари рукою по тулубу. 

Внаслідок цього у потерпілого діагностували закриту травму черевної порожнини, розрив селезінки та внутрішньочеревну кровотечу.

Через отримання тяжких тілесних ушкоджень 21-річний строковик був  визнаний непридатним до військової служби в мирний час та звільнений з військової служби.

Нападник відповідатиме за свої дії у суді. За вчинення злочину, передбаченого ч. 3 ст. 406 Кримінального кодексу України йому загрожує позбавлення волі строком від 3 до 10 років, повідомила прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України.

Останні новини Чернігівщини

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі»

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06

Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».

Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби

Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби 16:04

Спортсменка Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Анна Аврамова здобула золоту медаль чемпіонату Європи U-18 зі стрільби кульової, який проходив у Таллінні, Естонія.

У Чернігові повторно пролунали вибухи: є постраждалі, під завалами можуть бути люди 13:59

Російські війська вдень 26 серпня повторно атакували Чернігів. Внаслідок удару пошкоджено складське приміщення.

Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус

Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08

Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:05

Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини