Чернігівський рибоохоронний патруль за тиждень вилучив 66 кг незаконно добутої риби та 41 од. заборонених знарядь лову
У період з 25 липня по 1 серпня інспектори Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксували 23 порушення рибоохоронного законодавства.
Так, було складено чотири протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову) та 13 - за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства).
Крім того, складено шість актів виявлення безхазяйного майна, згідно яких з водойм вилучено 37 од. сіток та 51 кг риби.
«Всього у порушників вилучено 66 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 41 од. заборонених знарядь лову. Збитки, завдані рибному господарству, склали 12 342 грн», - наголосив начальник Управління Держрибагентства у Чернігівській області Микола Каленюк.
Для прикладу, 27 липня на озері поблизу с. Іванівка Чернігівського району було виявлено 6 од. сіток господарів яких не можливо було встановити. Інспекторами вилучено з водойми заборонені знаряддя лову та 12 кг риби різних видів, що потрапила в браконьєрські тенета.
Останні новини Чернігівщини
«Стійке населення»: Фонд «Партнерство за сильну Україну» реалізовуватиме на Чернігівщині нову ініціативу 12:10
До жовтня 2027 року на Чернігівщині триватиме впровадження ІІ фази програми «Партнерство за сильну Україну». Йдеться, зокрема, про швидке реагування на надзвичайні ситуації, відновлення соціальної інфраструктури, стабільну роботу підприємств житлово-комунального господарства та підтримку економічної стійкості.
російські дрони атакували державні установи на Чернігівщині 12:08
Сьогодні вранці російські дрони атакували Прилуцьку міську раду та податкову у Новгород-Сіверському.
Надзвичайні події в області за останню добу 12:01
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
Чернігівські стрільці вибороли низку нагород на чемпіонаті України у Львові 11:58
З 30 березня до 04 квітня у Львові відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед спортсменів 2006 року народження та молодших.
Дві срібні нагороди Олександра Лісогора на Континентальному кубку SLAVIC CUP у Словаччині 11:57
З 28 до 29 березня у Словаччині відбувся Континентальний кубок з лижних гонок SLAVIC CUP (міжнародні змагання FIS).