Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 березня, 07:37:08

В області в майже 2 відсотках сімей проживають лише діти та непрацюючі пенсіонери

31.07.2019   14:31Агенцiя

За підсумками вибіркового обстеження умов життя домогосподарств кожна третя родина на Чернігівщині (145,8 тис.), має у своєму складі дітей віком до 18 років.

Переважна більшість із них (92%) виховує одну дитину, 7%  – двох дітей та 1% – трьох дітей і більше.

В області кожне друге домогосподарство з дітьми виховує дітей у віці 7–13 років, кожне четверте – у віці 3–6 років, 23% домогосподарств доглядає малечу до 3 років, кожна десята родина має у своєму складі підлітків у віці 14–17 років.

Від кількості  дорослих осіб у сім’ї, значною мірою, залежить рівень та умови  життя домогосподарств. Майже половина домогосподарств із дітьми мають у своєму складі двох дорослих осіб, 38% – трьох і більше та 15% – одну.

Сьому частину домогосподарств складають родини, де діти не мають одного чи обох батьків, підрахувало Головне управління статистики у Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює

Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює 11:19

А це тому, що підприємиця Оксана Труш скористалася програмою «Енергопідтримка для ФОП», за якою отримала безповоротну фінансову допомогу від держави. Каже: «Я намагаюся використовувати кожну можливість, аби бізнес працював. Кошти пішли на закупівлю пального – і це на сьогодні дієва підтримка для підприємців».

Ветерани поліції Чернігівщини вибороли призові місця на спортивних змаганнях 10:14

Днями відбувся Всеукраїнський турнір зі стронгмену «Сильні України». Серед 280 учасників – ветерани поліції Чернігівщини: помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики Вадим Довгошей та ветеран-спецпризначенець Антон Душко.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:13

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечна подія, а саме: 1 пожежа.

4 березня: цей день в Україні і світі

4 березня: цей день в Україні і світі 09:11

День 1470 Російська агресія - Day 1470 Russian aggression

Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59

Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.