Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 січня, 18:29:17

За вчинення злочину проти журналістів до суду скеровано обвинувальний акт

31.07.2019   08:16Агенцiя

Прилуцькою місцевою прокуратуро до суду скеровано обвинувальний акт за обвинуваченням жителя м. Прилук у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 345-1 КК України, тобто у завданні побоїв та легких тілесних ушкоджень журналістам ТОВ «Інформаційне агентство «Стоп корупції ТВ» у зв'язку із здійснення ними законної професійної діяльності.

Як вже повідомлялося раніше в засобах масової інформації, 13.06.2019 року житель м. Прилук Чернігівської області побив двох журналістів «СтопКору» під час здійснення передвиборчої акції. Чоловік, прихильник одного із кандидатів у депутати, спочатку намагався вирвати мікрофон у журналістки, а потім почав її бити. За журналістку вступився її колега, який також отримав від правопорушника тілесні ушкодження.

Вказана подія набула суспільного резонансу та розголосу в засобах масової інформації.

Додатково: санкція статті передбачає покарання у виді обмеження волі на строк до 5 років або позбавлення волі на той самий строк.
Відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Останні новини Чернігівщини

Поліція Чернігівщини повідомила про підозру директору підприємства за ухилення від сплати податків на майже 14 мільйонів гривень

Поліція Чернігівщини повідомила про підозру директору підприємства за ухилення від сплати податків на майже 14 мільйонів гривень 11:49

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури встановили, що 56-річний директор підприємства організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму майже 14 мільйонів гривень.

Поліція документує наслідки ворожих атак на Чернігівщині

Поліція документує наслідки ворожих атак на Чернігівщині 11:48

Вчора, 25 січня, росіяни поцілили дронами по житловому району в м. Семенівка Новгород-Сіверського району. Інформація про постраждалих не надходила.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:45

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи та 2 особи постраждали.

26 січня: цей день в Україні і світі

26 січня: цей день в Україні і світі 08:43

День 1433 Російська агресія - Day 1433 Russian aggression

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01

З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини