На кордоні вилучили медичне обладнання
В міжнародному автомобільному пункті пропуску «Нові Яриловичі», на в’їзд до України оформлявся рейсовий автобус «С. Петербург - Херсон».
В ході оформлення пасажирів автобусу, на одного з них, 48-річного громадянина України, відбулось спрацювання одного з профілів ризиків.
Враховуючи це, було прийнято рішення про проведення спільного зі співробітниками митниці поглибленого огляду салону автобусу та особистих речей цього пасажира.
В результаті перевірки у валізі з особистими речами виявлено 200 пачок цигарок білоруського виробництва та медичне обладнання, а саме 5 дихальних «Тренажерів Фролова» та 5 імпульсних масажерів «Дарсонваль».
Медичне обладнання та цигарки вилучені співробітниками митниці та оцінені у 12580 гривень, повідомляє прес-служба прикордонного загону.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська дзюдоїстка Анна Казакова здобула бронзу на етапі Відкритого Кубка Європи в Італії 10:39
У Конельяно (Італія) триває черговий етап Відкритого Кубка Європи з дзюдо, в якому беруть участь майже 350 спортсменів із 38 країн.
Чернігівська легкоатлетка Ганна Жмурко у складі збірної України виборола «срібло» на чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій з кросу в Румунії 10:37
Фінішував чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій з кросу, що проходив у Бейле-Фелікс (Румунія).
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.
10 листопада: цей день в Україні і світі 10:32
День 1356 Російська агресія - Day 1356 Russian aggression
Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18
Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.