Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 травня, 07:32:14

Чоловік постане перед судом за пограбування підлітка, погрожуючи предметом, зовні схожим на пістолет

29.07.2019   07:54Агенцiя

Завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом нападу з метою заволодіння чужим майном, поєднаного з погрозою застосування насильства, небезпечного для життя чи здоров’я особи (ч. 2 ст. 187 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що 25 червня 2019 року місцевий житель, знаходячись біля буд. 8 по вул. В’ячеслава Чорновола у м. Чернігові, під приводом зателефонувати, заволодів мобільним телефоном неповнолітнього.

Після неодноразових вимог потерпілого повернути телефон, чоловік, з метою утримання викраденого майна, почав погрожував йому предметом, зовні схожим на пістолет, після чого втік з мобільним телефоном у невідомому напрямку.

З’ясувалося, що обвинувачений раніше вже вчиняв злочини аналогічного характеру, а востаннє звільнився з місць позбавлення волі лише у листопаді минулого року.

Крапку в даній історії поставить суд, а обвинувачений судове рішення чекатиме під вартою, інформує Чернігівська місцева прокуратура.

Останні новини Чернігівщини

 Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України

Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34

З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09

На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.

 Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів

Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52

Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21

У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини