Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 квітня, 22:02:23

На Чернігівщині стартував конкурс на кращу артилерійську батарею

27.07.2019   09:36Агенцiя

На базі загальновійськового полігону, що на Чернігівщині, розпочався конкурс серед артилерійських батарей на першість оперативного командування "Північ" Сухопутних військ Збройних Сил України.

Захід стартував 25 липня і триватиме до 3 серпня. 

Серед претендентів буде визначено найбільш підготовлений артилерійський підрозділ, який представлятиме оперативне командування у наступному етапі змагань.  

Учасників буде оцінено у чотирьох номінаціях: тактична, спеціальна, професійна та фізична. Оцінка кожної номінації складатиметься із суми балів окремих елементів. Наприклад, з тактичної номінації оцінка складається з більш ніж 500 окремих елементів, які виводяться у загальних бал підрозділу.

Програмою передбачається отримання як додаткових балів, так і штрафних, наприклад, за перевищення часу на виконання нормативу.
Сьогодні команди пройшли жеребкування та приступили до практичної фази конкурсу. Усі батареї прагнуть перемоги, адже отримати звання кращого "БОГА ВІЙНИ" хоче кожний.  

Окрім визначення кращої артилерійської батареї, в особистій першості будуть представлені кращий командир батареї, кращі командири взводів, краща обслуга та кращий обчислювач і розвідник, інформує прес-центр оперативного командування "Північ".

Останні новини Чернігівщини

Доступ до послуг за будь-яких умов: про Індекс цифрової трансформації громад та Starlink – на брифінгу в ОВА 16:44

На національній платформі «Дія.Цифрова громада» працює унікальний інструмент – Індекс цифрової трансформації, який дозволяє в режимі реального часу вимірювати рівень цифровізації громад України.

На Чернігівщині триває декларування зброї: поліція нагадує громадянам про необхідність обов’язково задекларувати знайдену або отриману вогнепальну зброю та боєприпаси 16:19

Поліція інформує: декларування раніше знайденої або отриманої вогнепальної зброї звільняє людину від кримінальної відповідальності за її незаконне зберігання та надає право законно залишити зброю в себе.

Новгород-Сіверські поліцейські затримали торгівця наркотиками 15:28

Оперативники та слідчі Новгород-Сіверського райвідділу поліції викрили незаконну діяльність 55-річного зловмисника, який систематично займався збутом наркотичних засобів. Зловмисника поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 14:47

На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.

Учень з Чернігівщини виборов призове місце на Всеукраїнській олімпіаді з математики 14:18

Молодь Чернігівщини вкотре демонструє незмінне прагнення до підкорення нових наукових висот.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини