Три місяці арешту за пристрасть до солодкого
Вироком Деснянського районного суду м. Чернігова від 23.07.2019 обвинуваченого,1989 року народження, визнано винним у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 185, ч. 2 ст. 15 ч. 2 ст. 185, ч. 2 ст. 185 КК України(таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинене повторно, та закінчений замах на таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинене повторно).
Прокурором Чернігівської місцевої прокуратури в судовому засіданні доведено, що місцевий житель у період з 29.10.2018 по 08.11.2018 з магазинів «АТБ-маркет», розташованих у м. Чернігові, вчинив 4 епізоди крадіжок шоколаду ТМ «Milka».
Загалом, обвинуваченим викрадено 7 плиток шоколаду, ще 7 плиток чоловік намагався викрасти, однак двічі його затримувала охорона на виході з магазину з викраденим майном.
В судовому засіданні обвинувачений вину у вчиненні злочинів визнав повністю, щиро розкаявся, зазначив, що крадіжки вчиняв через відсутність грошей.
Вироком суду молодика засуджено за ч. 1 ст. 185,ч. 2 ст. 15 ч. 2 ст. 185, ч. 2 ст. 185 КК Українидо покарання у виді 3 місяців арешту. Набрання вироком законної сили чоловік очікуватиме в ДУ «Чернігівський СІЗО», інформує Чернігівська місцева прокуратура.
Останні новини Чернігівщини
Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43
Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.
Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39
За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.
Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37
Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».
Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36
Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:28
Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.