Бахмацький район: вогнеборці ліквідували пожежу житлового будинку та літньої кухні
23 липня о 15:14 до Служби порятунку "101" у Бахмацькому районі надійшло повідомлення про пожежу літньої кухні в с. Городище, що за 10 кілометрів від районного центру.
За викликом на місце події оперативно прибули вогнеборці місцевої пожежної команди та два відділення 14-ої Державної пожежно-рятувальної частини м. Бахмач У ДСНС України у Чернігівській області. На той момент полум'я охопило літню кухню та перекинулось на дах житлового будинку і сарай.
Спільними діями вогнеборців пожежу о 15:35 було локалізовано, а о 17:00 остаточно ліквідовано та не допущено перекидання полум'я на поруч розташовані сусідні споруди.
Причина виникнення пожежі встановлюється. Вогнем знищено веранду та перекриття житлового будинку, покрівлю та перекриття літньої кухні, господарчу будівлю, пошкоджено стіни житлового будинку та літньої кухні.
До гасіння залучалось 11 чоловік особового складу та 3 одиниці спецтехніки, інформує УДСНС України у Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25
Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.
Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04
В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.
4 травня: цей день в Україні і світі 09:59
День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression