Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 жовтня, 10:20:15

Визнано вчинення порушення при проведенні закупівлі за державні кошти автомобілей спеціального призначення для пожежогасіння

20.07.2019   07:47Агенцiя

Чернігівське обласне територіальне відділення АМКУ повідомило, що на порушників накладені штрафні санкції 136 000 грн.

Рішенням адмінколегії визнано вчинення порушення, передбаченого п.4 ч.2 ст.6 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у вигляді спотворення результатів тендеру, з боку ТОВ «МАН Трак енд Бас Юкрейн» (м.Київ) та ТОВ «Промислова компанія «ПОЖМАШИНА» (м.Прилуки) при проведенні Державною службою України з надзвичайних ситуацій закупівлі за державні кошти автомобілей спеціального призначення для пожежогасіння і проведення рятувальних робіт.

Зібрані у справах докази у своїй сукупності свідчили про те, що на всіх стадіях підготовки пропозицій тендеру учасники були обізнані щодо участі кожного з них; вони замінили ризик, що породжує конкуренція на координацію своєї економічної поведінки, що в свою чергу призвело до  усунення між ними конкуренції під час проведення замовником тендеру.

Останні новини Чернігівщини

20 жовтня - Міжнародний день кухаря і кулінара

20 жовтня - Міжнародний день кухаря і кулінара 09:23

Це не просто професія, багато хто і цілком справедливо називають це мистецтвом. Перші кухарі з’явилися на землі без сумнівів з появою самого людства, інакше як можна пояснити, що ми все ще не померли з голоду.

Призначено службове розслідування за фактом ДТП з поліцейським, який насмерть збив велосипедиста

Призначено службове розслідування за фактом ДТП з поліцейським, який насмерть збив велосипедиста 15:58

18 жовтня бизько 10 вечора поблизу Сосниці поліцейський ГУНП в Чернігівській області насмерть збив велосипедиста. Сержант поліції перебував поза службою.

Відбулася позачергова сесія Прилуцької міськради

Відбулася позачергова сесія Прилуцької міськради 15:55

18 жовтня у сесійній залі міської ради відбулася 61 (позачергова) сесія міської ради 7 скликання.