Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 травня, 13:34:15

Щотижнева оперативна нарада у Ніжинської міськраді

16.07.2019   08:14Агенцiя

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Григорія Олійника.

На початку начальник сектора моніторингу Ніжинського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області Інна Музиченко проінформувала присутніх про стан оперативної обстановки за минулий тиждень та з останніми напрацюваннями в сфері безпеки, зазначивши, що до відділку поліції надійшло 281 заява, з яких 27 містили ознаки злочину.

Традиційно на нараді було заслухано відділ з питань діловодства та роботи зі зверненнями громадян про стан виконавської дисципліни та доручень міського голови, а також обговоренні звіти керівників відділів та управлінь і плани роботи на поточний тиждень.

За інформацією начальника фінансового управління Людмили Писаренко ведеться робота щодо формування бази платників податків, на сьогодні вже внесено більше трьох тисяч платників. Людмила Віталіївна акцентувала увагу присутніх на тому що, у зв’язку із нововведеннями в законодавстві  потрібно буде працювати над формуванням міського бюджету не тільки на 2020 рік, а і над плануванням бюджету на наступні два роки.

Головний лікар Комунального некомерційного підприємства «Ніжинська центральна міська лікарні ім.Миколи Галицького» Олександр Костирко доповів проте що зменшилася кількість вірусних інфекцій, але захворіло на гострі гастроентероколіти -3 особи, вітряна віспа – один дорослий та  кір – один дорослий.

Григорій Олійник звернув увагу на врегулювання питання щодо виписки електронних рецептів за програмою «Доступні ліки» у рівній мірі; проблему перевантаженого великогабаритного транспорту, що рухається містом, та шляхи її вирішення, стихійну торгівлю по місту.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37

Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України

На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33

Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12

Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.

 Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів

Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30

За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.