Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 вересня, 16:52:39

За ухилення від призову на строкову військову службу чоловік постане перед судом

16.07.2019   07:52Агенцiя

Під процесуальним керівництвом Чернігівської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 335 КК України (ухилення від призову на строкову військову службу).

Прокуратурою висунуто обвинувачення місцевому мешканцю у тому, що за відсутності поважних причин він не прибув до Чернігівського об'єднаного міського військового комісаріату, про причини своєї неявки не повідомив, у зв’язку з чим ухилився від призову на строкову військову службу.

При цьому обвинувачений був належним чином повідомлений про необхідність прибуття у квітні поточного року до Чернігівського об'єднаного міського військового комісаріату для відправки до військової частини з метою проходження строкової військової служби, а також про наслідки неявки за викликом.

Наразі, обвинувальний акт направлено до суду, який ухвалить остаточне рішення у даній справи.

У разі визнання чоловіка винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 335 КК України, йому загрожуватиме покарання у виді обмеження волі на строк до трьох років, повідомляє Чернігівська місцева прокуратура.

Останні новини Чернігівщини

08:23

Прокуратура повертає у власність громади гідроспоруди на Коропщині

Прокуратура повертає у власність громади гідроспоруди на Коропщині 08:19

З метою захисту інтересів територіальної громади, прокуратура звернулася до суду з заявами про передачу чотирьох гідротехнічних споруд, площею понад 20 тис. м2, у комунальну власність.

Чернігівська обласна дитяча лікарня отримала сучасний ультразвуковий сканер від благодійників 08:16

Завдяки Благодійній організації La Chaine de l'Espoir Чернігівська обласна дитяча лікарня поповнилась сучасним ультразвуковим сканером експертного класу з кардіонахилом.

Продовжила справу загиблого чоловіка: до лав поліції Чернігівщини доєдналася дружина Героя-захисника Чернігова Дарина Христенок 08:13

Начальник поліції Чернігівщини Іван Іщенко привітав у лавах поліції Чернігівщини Дарину Христенок, дружину полеглого Героя Олексія Христенка, який загинув у 2022 році під час оборони Чернігова від російських загарбників.

Бронза світового рівня: Данило Жасан — призер чемпіонату світу з боксу-2025 у Ліверпулі 08:10

З 4 по 14 вересня у місті Ліверпуль (Велика Британія) проходить чемпіонат світу з боксу World Boxing Championship 2025, який об’єднав 540 найсильніших спортсменів із 66 країн світу.