Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 липня, 19:08:21

Про обов’язковість та невідкладність проведення повірки приладів обліку теплової енергії

10.07.2019   11:54Агенцiя

КЕП «Чернігівська ТЕЦ» ТОВ Фірми «ТехНова» повідомляє про обов’язковість та невідкладність проведення повірки приладів обліку теплової енергії, встановлених у будинках, у разі закінчення попереднього терміну міжповірочного інтервалу.

Для подальшого використання таких приладів обліку теплової енергії впродовж наступного опалювального періоду, як комерційного, необхідно до початку опалювального сезону 2019-2020р.р. забезпечити проведення періодичної повірки.

Подати заявку на зняття пломб на приладах обліку теплової енергії та опломбування до Інспекції з енергонагляду та режимами споживання теплової енергії КЕП «Чернігівська ТЕЦ» ТОВ Фірми «ТехНова» можна за телефоном 677-163, або ж за адресою: м. Чернігів, вул. Івана Мазепи, 51, працює з 8:00 до 10:00 години.

Повірка приладу обліку проводиться у ДП «Чернігівстандартметрологія», що знаходиться за адресою: м. Чернігів, вул. П’ятницька 110а, тел. 691-674.

Для здійснення опломбування приладу обліку після проведення повірки представнику інспекції необхідно надати копію Свідоцтва про повірку законодавчо регульованого засобу вимірювальної техніки.

ПОПЕРЕДЖАЄМО! У разі якщо прилади обліку на початок опалювального сезону не пройдуть повірку та опломбування представником КЕП «Чернігівська ТЕЦ» ТОВ фірми «ТехНова», нарахування за теплопостачання здійснюватиметься згідно із середньомісячними показаннями приладу обліку за попередній опалювальний період, а у разі відсутності показань, - згідно нормативів (норм) споживання відповідно до частини 3 статті 9 закону «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», інформує Чернігівська Тец.

Останні новини Чернігівщини

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області 14:22

За даними Управління охорони здоров’я на 11 годину 4 липня в області зафіксовано 11 нових випадків COVID-19. З них п'ять виявлено у Варвинському районі, по одному в Сновському та Носівському районах, по два у Прилуках та Чернігові.

100 років виповнилось Сосницькому краєзнавчому музею

100 років виповнилось Сосницькому краєзнавчому музею 13:58

Будинок в якому зараз знаходиться Сосницький краєзнавчий музей ім. Ю.С.Виноградського, був побудований лікарем Щербаковим у 1870 році. З 1890 року належав князю Волконському. В 1899 році він був капітально відремонтований, про що свідчать дата на металевій прикрасі при вході у будинок. Останнім кому належав будинок – це був лікар П.В.Ольденборгер.

Ключі від нових гуртожитків вручили танкістам Сіверської бригади. ФОТОрепортаж

Ключі від нових гуртожитків вручили танкістам Сіверської бригади. ФОТОрепортаж 13:21

В оперативному командуванні «Північ» офіційно відкрили дві казарми поліпшеного планування для військовослужбовців контрактної служби.

Двох осіб затримано за угон таксі

Двох осіб затримано за угон таксі 13:00

Під процесуальним керівництвом Прилуцької місцевої прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного заволодіння транспортним засобом.

Цьогоріч у Сосницькій громаді грошей на бюджет участі немає

Цьогоріч у Сосницькій громаді грошей на бюджет участі немає 12:10

У Сосницькій громаді обрали переможців Громадського бюджету. Утім їх проєкти реалізовуватись в 2020 році не будуть.