Військова прокуратура затримала командира батареї на хабарі за покриття "самоволки"
Капітан ЗСУ вимагав і отримав 33 тисячі гривень від контрактника за приховування від правоохоронних органів факту самовільного залишення місця несення служби солдатом та вирішення питання про непритягнення його до відповідальності за вчинене.
Під час передачі другої частини хабара в розмірі 25 тисяч гривень командира навчальної батареї військової частини, дислокованої в смт. Десна, затримано 9 липня військовою прокуратурою Деснянського гарнізону Центрального регіону України.
Оперативний супровід здійснювали співробітники відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю УСБУ в Чернігівській області.
Першу частину неправомірної вигоди у розмірі 8 тисяч гривень капітан отримав 6 липня також під контролем правоохоронних органів.
Наразі проводяться невідкладні слідчі дії в службових приміщеннях військової частини.
Затриманому готується повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, а також клопотання слідчому судді про обрання запобіжного заходу у виді тримання під вартою та відсторонення хабарника від займаної посади, інформує прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у зґвалтуванні та погрозі вбивством жінці 10:02
Поліцейські Чернігівського райуправління встановили та затримали зловмисника, який в одному з мікрорайонів Чернігова зґвалтував жінку, погрожуючи їй ножем. Затриманому повідомили про підозри у злочинах та помістили його до ізолятора тимчасового тримання.
Грант на створення, розвиток або відновлення виробництв переробної промисловості після російських обстрілів 09:38
До урядової програми надання грантів на створення або розвиток виробництв переробної промисловості Державна служба зайнятості доєдналась у 2023 році, а влітку 2025 року до них додалися гранти для підприємств, які оновлюють основні засоби виробництва, знищені або пошкоджені внаслідок збройної агресії Російської Федерації.
Заступниця міського голови Вікторія Пекур обговорила зі студентами інструменти соціальних змін 09:36
Заступниця Чернігівського міського голови Вікторія Пекур 1 травня взяла участь у зустрічі зі студентською молоддю, тема якої «Від норми до практики: як лобіювати соціальні зміни через органи місцевої влади».
Зарплати вчителям, шкільні автобуси та укриття на Чернігівщині – на спеціальному освітньому селекторі з урядовцями 08:54
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із першим заступником Костянтином Мегемом, заступницею Жанною Шерстюк і керівниками профільних структурних підрозділів долучився до освітнього селектора під головуванням Премʼєр-міністерки Юлії Свириденко. Модерував заступник керівника Офісу Президента Віктор Микита.
Бюджети Чернігівщини у квітні 2026 року отримали 2,5 мільярди гривень податків та зборів 08:50
Головне управління ДПС у Чернігівській області дякує кожному, хто сплатив податки, адже сьогодні це має особливу вагу. Попри всі воєнні ризики, постійні атаки росіян, пошкодження енергетичної інфраструктури, деяких виробничих потужностей, платники податків продемонстрували відповідальність перед країною