Якими будуть цьогорічні "Фестиваль молока" та Бізнес-фест - обговорювали в облраді
«Фестиваль молока» та Бізнес-фест – молоді, проте вже достатньо популярні дійства, які щороку збирають все більше прихильників.
9 липня заступник голови обласної ради Арсен Дідур провів нараду з організаторами обох фестивалів щодо їхньої підготовки та проведення.
В обговоренні взяли участь депутати обласної ради Валерій Колоша та Сергій Журман, директор Департаменту агропромислового розвитку Юрій Ткалич, голова Чернігівської обласної організація роботодавців «Сіверщина» Віктор Лазар, керівник Чернігівського обласного осередку Всеукраїнського об'єднання підприємців малого та середнього бізнесу «Фортеця» Ірина Березинець.
Цьогорічний – вже п'ятий «Фестиваль молока» заплановано провести 25 серпня, а Бізнес-фест втретє збере своїх прихильників 1 вересня.
Учасники наради дійшли згоди прикласти зусилля усіх зацікавлених сторін для того, аби заходи пройшли на найвищому рівні, із залученням якомога більшої кількості учасників, у тому числі й місцевих представників аграрного бізнесу: підприємств-виробників, переробників молочної та іншої сільськогосподарської продукції.
– Адже наша спільна мета – сприяння економічному розвитку регіону через підтримку та популяризацію місцевих виробників, а також постійний конструктивний діалог між підприємцями, владою та громадою, - наголосив Арсен Дідур.
Останні новини Чернігівщини
6 проєктів Чернігівщини відібрано для фінансування в межах Програми відновлення України III (транш В) 09:43
Заступник Міністра розвитку громад та територій України Олексій Рябикін провів засідання Експертної робочої групи з питань ініціювання, підготовки, супроводження та реалізації спільних з Європейським інвестиційним банком проєктів в рамках
Генеральний секретар НАТО ознайомився з роботою об’єкту енергетики та пункта незламності в Чернігові 09:42
Генеральний секретар НАТО Марк Рютте з офіційним візитом на Чернігівщині. Він оглянув один з енергооб’єктів у регіоні, який зазнав ворожих ударів. Також ознайомився з роботою пункта незламності.
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організованої злочинної групи, члени якої організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 09:38
Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт лідеру злочинного угруповання та трьом його спільникам, які виготовляли кілограмові партії психотропів для збуту на території України.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:37
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.
5 лютого: цей день в Україні і світі 08:34
День 1443 Російська агресія - Day 1443 Russian aggression