Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 29 серпня, 00:19:36

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

09.07.2019   08:50Агенцiя

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 8 липня до 8:00 9 липня 2019 року.

МНС

МНС

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж та 1 випадок виявлення боєприпасів часів Другої світової війни.


Пожежі – 5:

пожежі сухої трави та сміття – 2:
- в смт Михайло-Коцюбинське Чернігівського району о 13 год. 49 хв.  08 липня на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 2 га;
- в м. Чернігові по вул. Кленовій о 18 год. 13 хв. 08 липня на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 1 га.
Причина пожеж - необережне поводження з вогнем невстановлених осіб.

пожежа торфу- 3:
- біля с. Вир Ріпкинського району о 13 год. 40 хв. 08 липня на відкритій території сталася пожежа торфу на площі 0,8 га. Причина пожежі - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Протягом доби ліквідовано пожежу на площі 0,2 га (залишилось 0,6 га). Гасіння триває;    
- біля с. Пилятин Козелецького району о 17 год. 30 хв. 08 липня на відкритій території сталася пожежа торфу на площі 3 га. Причина пожежі - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Протягом доби ліквідовано пожежу на площі 0,2 га (залишилось 2,8 га). Гасіння триває;
- біля с. Мньов Чернігівського району о 19 год. 00 хв. 08 липня на відкритій території сталася пожежа торфу на площі 0,1 га. Причина пожежі - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Протягом доби ліквідовано пожежу на площі 0,02 га (залишилось 0,08 га). Гасіння триває.


Виявлення та знешкодження боєприпасів часів Другої світової війни
– 1:

Біля смт Лосинівка Ніжинського району о 19 год. 18 хв. 08 липня на відкритій території виявлено мінометну міну калібру 82 мм часів Другої світової війни. Знищення даного вибухонебезпечного предмету планується здійснити 09 липня групою піротехнічних робіт та підводного розмінування управління ДСНС України у Чернігівській області.


Радіаційний фон:

На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 9-12 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 12 мкр/год., Ніжин – 12 мкр/год., Прилуки – 12 мкр/год., Остер – 12 мкр/год., Покошичі – 11 мкр/год, Семенівка – 11 мкр/год., Сновськ – 9 мкр/год.


Прогноз погоди:

За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години  08 липня до 20 години 09 липня очікується мінлива хмарність, вночі без опадів, вдень короткочасний дощ, місцями гроза. Вітер західний 7-12 м/с. Температура по області вночі 9-14º, вдень 18-23º тепла.     
По м. Чернігову очікується мінлива хмарність, вночі без опадів, вдень короткочасний дощ. Вітер західний 7-12 м/с. Температура вночі 11-13º, вдень 20-22º тепла.

Останні новини Чернігівщини

 Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями

Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06

Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».

Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік

Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43

28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.

Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40

В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.

СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки

СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30

Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.

Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти

Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29

Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.