Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 12 травня, 10:01:29

Вулиця Любомира Боднарука оновлюється

08.07.2019   11:17Агенцiя

У Чернігові триває ремонт дорожнього покриття по вул. Любомира Боднарука.

Ця вулиця з’єднує пр. Перемоги та вул. Київську. Для зручності пересування містом дорогу розширять, й після ремонту там буде двосторонній рух. Наразі працівники активно, навіть у вихідні дні, працюють на перехресті з вулицею Київською вздовж р. Стрижень.

Що вже зроблено та про інші заплановані етапи ремонтних робіт розповів підрядник Олександр Харчук. За його словами, наразі вже проведені роботи з розчищення території від рослинності, й встановлюють бортовий камінь. Дорожнє покриття буде повністю нове. Воно складатиме 16 см основи з щебню та піску, стільки ж - суміш оброблена цементом, 10 см – нижній шар асфальтного покриття та 5 см – верхній шар асфальтного покриття, між якими буде покладена геротекстильна сітка. Крім того, планується близько 200 метрів вулиці вздовж Стрижня розширити до 7 метрів. На цій же ділянці конструюватимуть берегоукріплювальні споруди.

- У разі підняття рівня паводкових вод, щоб цю дорогу не затопило та не розмило, на цій ділянці дороги робиться укріплення берегової лінії, - сказав Олександр Харчук.

Інша частина дороги протяжністю близько 0,5 км шириною буде до 9 метрів.

Як зазначив підрядник, після ремонту вулиця матиме зовсім інший вигляд: по обидві сторони будуть влаштовані тротуари, проведуть освітлення та озеленять територію.

Вартість капітального ремонту цієї вулиці - майже 20 мільйонів гривень, інформує прес-служба Чернігівської міської ради.

Останні новини Чернігівщини

Аграрії області засіяли майже половину від прогнозованих площ 09:49

На Чернігівщині тривають весняно-польові роботи. Станом на 11 травня ярими культурами вже засіяно 505,1 тис. га.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:46

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 4 особи постраждали.

12 травня: цей день в Україні і світі

12 травня: цей день в Україні і світі 08:44

День 1539 Російська агресія - Day 1539 Russian aggression

У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у зґвалтуванні та погрозі вбивством жінці

У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у зґвалтуванні та погрозі вбивством жінці 10:02

Поліцейські Чернігівського райуправління встановили та затримали зловмисника, який в одному з мікрорайонів Чернігова зґвалтував жінку, погрожуючи їй ножем. Затриманому повідомили про підозри у злочинах та помістили його до ізолятора тимчасового тримання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини