Хотів телефон - отримав 5 років позбавлення волі
Набрав чинності вирок Сосницького районного суду, яким жителя міста Сновськ засуджено до 5 років позбавлення волі за вчинення злочину, передбаченого частиною другою статті 186 Кримінального кодексу України (грабіж, поєднаний з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоровя потерпілого, вчинений повторно).
Прокурором доведено, що 02.03.2017 неодноразово судимий обвинувачений запросив місцевого мешканця до будинку свого знайомого, який розташований у центрі міста Сновськ, для спільного вживання алкоголю.
Швидко довівши жертву до стану алкогольного сп’яніння, діючи відкрито для потерпілого та власника будинку, 40 – річний зловмисник безпричинно наніс декілька ударів по обличчю П., після чого відкрито заволодів належним йому мобільним телефоном, який знаходився у внутрішньому кармані. Самого потерпілого виштовхав з будинку.
Незважаючи на повне не визнання вини обвинуваченим, прокурорами у суді надано беззаперечні докази його винуватості у вчиненні інкримінованого злочину.
Наразі ухвалою Чернігівського апеляційного суду вирок Сосницького районного суду залишено без змін, інформаціє Сновського відділу Менської місцевої прокуратури.
Останні новини Чернігівщини
Робота + житло: які є вакансії на Чернігівщині на початок року? 12:26
Наразі в базі вакансій Чернігівської обласної служби налічується понад три десятка пропозицій роботи з наданням житла в регіоні.
“Вечір з музикою Моцарта”: “Симфонія тривалістю в життя” продовжується 12:08
Академічний симфонічний оркестр “Філармонія”, очолюваний заслуженим діячем мистецтв України Миколою Сукачем, продовжує реалізацію великого проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, що передбачає виконання всіх симфоній Вольфганга Амадея Моцарта у хронологічному порядку.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:01
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.
12 золотих медалей: яскравий виступ команди Чернігівщини у Яворові 11:56
Нещодавно у селі Яворів Львівської області відбувся Чемпіонат України зі спортивного орієнтування на лижах, у якому взяли участь понад 125 спортсменів з 9 регіонів України.
На Чернігівщині поліцейські перекрили канал розповсюдження вогнепальної зброї та боєприпасів 11:44
Оперативники та слідчі Ніжинського райуправління поліції викрили 39-річного мешканця району у продажі вогнепальної зброї та боєприпасів. Зловмисника затримали та помістили до ізолятора тимчасового тримання.