Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 7 листопада, 11:23:39

Ріпкинський район: під час пожежі житлового будинку загинула літня жінка

05.07.2019   07:21Агенцiя

4 липня о 07:50 до Служби порятунку "101" у Ріпкинському районі надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку, що у с. Губичі майже за 50 км від районного центру.

За викликом на місце події прибуло два відділення 6-го пожежно-рятувального підрозділу з смт Любеч, а також відділення 63-ої Державної пожежно-рятувальної частини з м. Славутич у складі 8 чоловік особового складу та 3 одиниць спеціальної техніки.

Спільними діями вогнеборці о 08:20 пожежу локалізували, а о 09:20 остаточно ліквідували.

Під час гасіння в одній з кімнат будівлі рятувальники виявили тіло 81-річної господарки будинку без ознак життя.

Ймовірною причиною пожежі послужило порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації побутових газових приладів. Вогнем знищено дах та перекриття будинку по всій площі.

Рятувальники Управління ДСНС у Чернігівській області попереджають про недопустимість халатного відношення до заходів пожежної безпеки. Пам’ятайте, лише суворе їх дотримання допоможе Вам уникнути лиха.
Будьте обережними, бережіть своє життя і майно від вогню, попереджає УДСНС України у Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

Про контроль за використанням бюджетних коштів - на зустрічі з начальником Північного офісу Держаудитслужби в області 09:31

Начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус зустрівся з керівником управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександром Кондрашовим.

Пропонувала купити неіснуючі автомобілі: на Чернігівщині поліція скерувала до суду справу серійної шахрайки 09:10

Поліцейські Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Чернігівської окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо зловмисниці, яка ошукувала двох своїх знайомих, пропонуючи їм пригнати неіснуючі легкові автомобілі з-за кордону. Жінці загрожує до п’яти років позбавлення волі.

В області працюють над забезпеченням безперебійного мобільного зв’язку під час відключень електроенергії 08:39

Нараду з представниками операторів мобільного зв’язку щодо сталості функціонування мереж у періоди можливих відключень електроенергії провів учора заступник голови Чернігівської ОДА Сергій Зенченко.

На Коропщині поліцейські виявили двох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного спʼяніння 17:21

Під час патрулювання на території Коропської громади правоохоронці виявили двох водіїв, які кермували в стані алкогольного сп’яніння.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини