Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 березня, 16:42:26

Жителька м. Ніжин реалізовувала незаконно виготовлені алкогольні напої у власному магазині

04.07.2019   07:18Агенцiя

Під процесуальним керівництвом прокуратури області завершено досудове розслідування кримінального провадження за фактом незаконного придбання з метою збуту, зберігання з цією ж метою та збуту незаконно виготовлених алкогольних напоїв (ч. 1 ст. 204 КК України).

Встановлено, що в одному із магазинів міста Ніжин його власниця організувала збут алкогольного сурогату.

Так, у магазині реалізовувалися алкогольні напої придбані без документів, підтверджуючих походження алкоголю та його якість.
Алкоголь можна було придбати принісши з собою будь-яку пластикову пляшку.

Відповідно до висновку експерта, вилучені правоохоронцями алкогольні напої є водним розчином етилового спирту, що не відповідає вимогам ДСТУ.

Відтак, на жінку чекає судовий розгляд.

Прес-служба прокуратури Чернігівської області інформує, що обвинувальний акт наразі направлено до суду.

Останні новини Чернігівщини

За позовом прокуратури зобов’язано укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву» 17:44

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Корюківської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Управління містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації щодо зобов’язання укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву», розташованув селі Стольне Корюківського району.

Чернігівські спортсмени — призери чемпіонату України з рукопашного бою в Києві 17:33

З 21 до 22 березня в Києві відбувся 26-й чемпіонат України з рукопашного бою.

Крок до безбар’єрності: у Куликівській лікарні облаштовують ліфт та нове реабілітаційне відділення 17:10

У Куликівській громаді активно впроваджують принципи безбар’єрності в охороні здоров’я та сучасні стандарти лікування, щоб кожен пацієнт отримував якісну та сучасну допомогу у безпечному і комфортному середовищі.

Прокуратура на захисті інтересів чернігівців щодо відведення та використання земель центральної частини міста 16:35

Північним апеляційним господарським судом відхилено апеляційну скаргу Чернігівської міської ради та залишено без змін рішенняГосподарського суду Чернігівської області, яким задоволено позов обласної прокуратури в інтересах держави в особі територіальної громади міста Чернігова до Чернігівської міської радипро визнання недійсним пункту рішення, визнання недійсною та скасування державної реєстрації земельної ділянки.

Служба зайнятості зміцнює партнерство з бізнесом Менщини 16:03

Дієвий діалог із бізнесом, реальні результати та нові перспективи співпраці – саме так можна підсумувати робочий візит директорки Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник на Менщину.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини