Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 22 червня, 14:06:02

Рятувальники Чернігівщини залучались до ліквідації наслідків буревію

03.07.2019   07:08Агенцiя

1 липня о 21:10 на території Чернігівської області спостерігалось різке погіршення погодних умов та посилення штормового вітру, внаслідок чого сталось падіння дерев на проїжджі частини автодоріг області.

Так, о 21:50 на 212 км автодороги М-01 "Київ-Чернігів-Н.Яриловичі" Ріпкинського району внаслідок падіння дерев на проїжджу частину утворився затор з вантажних автомобілів протяжністю до 5 км. Для проведення аварійних робіт залучалося відділення 6 Державної пожежно-рятувальної частини смт Ріпки та Аварійно-рятувальної частини спецпризначення м. Чернігів у складі 13 чоловік особового складу та 3 одиниць спеціальної техніки. О 23:45 рух відновлено.   

Цього ж вечора, підрозділи Управління ДСНС України у Чернігівській області ще 12 разів залучалися для проведення робіт по розчищенню проїжджих частин автодоріг області від повалених дерев та 3 рази по прибиранню дерев, які впали на автомобілі. Загалом до ліквідації наслідків буревію залучалось 36 чоловік особового складу та 15 одиниць спеціальної техніки.

За інформацією державного підприємства "Чернігівський облавтодор" на автодорогах міжнародного, державного та регіонального значення заторів немає.

Крім цього, у м. Чернігові по вул. Кільцева, внаслідок падіння дерева було травмовано жінку, 1979 р.н., яку госпіталізовано до Чернігівської міської лікарні № 2 з попереднім діагнозом перелом таза та верхньої кінцівки.

Станом на 06:00 2 липня, внаслідок погіршення погодних умов, без електропостачання залишається 291 населений пункт у 11 районах області. Аварійно-відновлювальні роботи тривають, інформує УДСНС України у Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

10 медалей у скарбничці Чернігівщини: підсумки Всеукраїнського турніру з боксу 13:40

З 07 до 14 червня у місті Корсунь-Шевченківський відбувся Всеукраїнський турнір з боксу серед юнаків та дівчат, який зібрав понад 250 найсильніших спортсменів з різних регіонів України.

Начальник поліції Чернігівщини Володимир Тимошко відзначив за професіоналізм і самовіддану службу бійців спецпідрозділу КОРД 13:12

20 червня, 10-ту річницю створення підрозділу відзначають бійці Корпусу оперативно-раптової дії Національної поліції України. Володимир Тимошко привітав спецпризначенців та вручив їм заохочувальні відзнаки та подяки

Поліція Чернігівщини упродовж доби повернула батькам трьох зниклих дітей 12:41

19 червня до поліції надійшли повідомлення про зникнення трьох дітей: 4-річної дівчинки і 14-річного хлопця з Чернігова та 12-річної дівчинки з Борзни. На щастя, з дітьми все гаразд, їх оперативно розшукали.

За підтримки Франції у двох лікарнях Чернігівщини облаштували модернізовані укриття 12:19

Йдеться про дитячу та психоневрологічну обласні лікарні. Реалізувати проєкти вдалося завдяки Програмі здоров’я французької агенції з міжнародного технічного співробітництва Expertise France.

Поліція документує наслідки ворожих атак по мирному населенню Чернігівщини 11:56

Упродовж доби ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини