Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 серпня, 12:04:20

У Козелецькому районі викрито порушника з 18 кг незаконно добутої риби

02.07.2019   08:22Агенцiя

1 липня під час проведення рибоохоронного рейду водоймами Козелецького району державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля виявлено мешканця с. Велика Димерка Київської області з 6 од. заборонених знарядь лову.

До сіток правопорушника потрапило 18 кг водних біоресурсів: щука - 6 шт., судак – 2 шт., окунь – 5 шт., карась сріблястий – 9 шт., краснопірка – 8 шт., плітка – 14 шт., білизна – 2 шт., синець – 11 шт., лящ – 2 шт. та 12 шт. раків. Збитки по даному факту склали 7 123 грн. Інцидент стався на р. Десна, поблизу с. Євминка.

На місце вчинення правопорушення була викликана слідчо - оперативна група Козелецького ВП Ніжинського ВП ГУНП в Чернігівській області.

У правопорушника вилучені заборонені знаряддя лову, незаконно добуті водні біоресурси та гумовий човен з підвісним двигуном «Томас - 10».

Нацполіцією відомості про кримінальне правопорушення внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Складений протокол про адміністративне правопорушення буде направлений до Козелецького районного суду Чернігівської області для притягнення правопорушника до відповідальності.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54

З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.

Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02

Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини