Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 січня, 18:45:54

Надзичайні події в Чернігівській області за минулу добу

22.08.2012   10:56Агенцiя

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області станом на 08 годину 22 серпня 2012 року

МНС

МНС

Протягом доби зареєстровано 4 пожежі, з яких 1 на об'єкті та 3 в житловому секторі. Врятовано 1 людину.

1. Пожежа в житловому секторі м. Прилуки, вул. Константинівська, 199 Г кв. 72 О 18 год. 35 хв. сталася пожежа в квартирі п'ятиповерхового житлового будинку, що належить "Прилуки-житлобуд" (начальник - Мозгов О.І.). Власник - Нестеренко Ю.М., 1989 р.н. Вогнем знищено оздоблення стін, двері та віконні рами, пошкоджено домашні речі. Ймовірна причина - коротке замикання електромережі. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 200000 грн.

2. Пожежа в житловому секторі м. Чернігів, вул. Елеваторна, 2 кв. 56 О 22 год. 40 хв. сталася пожежа в квартирі п'ятиповерхового житлового будинку. Власник - Ушакова В.В., 1960 р.н. Вогнем пошкоджено облицювання підлоги та домашні речі. Причина - необережне поводження з вогнем господарки.  Збиток відсутній. Врятовано господарку та матеріальних цінностей на суму 15000 грн.

3. Пожежа в житловому секторі Бобровицький район, с. Кобижча, вул. Берегова, 35 О 23 год. 50 хв. сталася пожежа в нежилому будинку (8х4 м, стіни дерев'яні, покрівля рубероїдна). Власник - Покорм'яко Н.І., 1974 р.н. Вогнем знищено покрівлю та перекриття по всій площі. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збиток - 900 грн.

4. Пожежа на об'єкті м. Чернігів, вул. Любецька, 80 О 02 год. 40 хв. сталася пожежа неексплуатуємої будівлі (176х53 м, стіни цегляні, покрівля шиферна), яка належить колишньому ПАТ "Чернігівський м'ясокомбінат" (директор - Васильченко В.Г.). Вогнем знищено покрівлю на площі 2000 кв. м. Причина та збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 250000 грн.

Інші повідомлення:

Станом на 18 год. 00 хв. в м. Ніжин, по вул. Шевченка відновлено газопостачання в 5-ти п'ятиповерхових житлових будинках.  Станом на 06 год. 00 хв. року без газопостачання залишаються шість п'ятиповерхових житлових будинків (близько 1300 мешканців). Роботи по відновленню газопостачання будуть продовжено о 08 год. 00 хв. 22 серпня 2012 року.

Останні новини Чернігівщини

Поліція Чернігівщини повідомила про підозру директору підприємства за ухилення від сплати податків на майже 14 мільйонів гривень

Поліція Чернігівщини повідомила про підозру директору підприємства за ухилення від сплати податків на майже 14 мільйонів гривень 11:49

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури встановили, що 56-річний директор підприємства організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму майже 14 мільйонів гривень.

Поліція документує наслідки ворожих атак на Чернігівщині

Поліція документує наслідки ворожих атак на Чернігівщині 11:48

Вчора, 25 січня, росіяни поцілили дронами по житловому району в м. Семенівка Новгород-Сіверського району. Інформація про постраждалих не надходила.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:45

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи та 2 особи постраждали.

26 січня: цей день в Україні і світі

26 січня: цей день в Україні і світі 08:43

День 1433 Російська агресія - Day 1433 Russian aggression

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01

З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини