Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 листопада, 18:40:38

Не платники для податкової, а служба - для платників

22.08.2012   10:15Агенцiя

На нинішньому етапі Державна податкова служба України визначила чіткий курс на перетворення свого відомства з фіскального органу на сервісну службу, що передбачає підвищення сервісу обслуговування шляхом створення комфортних умов для платника податків.

руки

руки

Про це, виступаючи публічно, неодноразово наголошував і Голова Державної податкової служби України Олександр Вікторович Клименко.
Одним з основних інструментів перетворення податкової служби з фіскальної на сервісну є робота податкової служби по забезпеченню функціонування Центрів обслуговування платників податків.

На сьогодні в області функціонують 12 Центрів обслуговування платників податків - - у Прилуцькій та Ніжинській ОДПІ, ДПІ у Городянському та Ріпкинському районах, Бахмацькій, Козелецькій, Чернігівській, Варвинській, Менській, Новгород-Сіверській, Корюківській МДПІ, а також в ДПІ у м.Чернігові. Найближчим часом такі центри будуть відкриті ще і у 6 відділеннях податкових інспекцій.

З відкриттям центрів відчутно покращилися умови обслуговування платників податків шляхом надання якісних та оперативних послуг. Роз'яснення, консультування, допомога - ось основні форми роботи, які визначені приорітетними для податкової служби на сьогодні.

Це необхідні і своєчасні кроки з реалізації нашого принципового підходу: "не платники для податкової, а служба - для платників".


Відділ взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Вчинив дебош у магазині та втік ховатися у чужу квартиру: поліцейські вгамували агресивного чоловіка і передали його медикам 10:24

Співробітники Чернігівського райуправління поліції за силової підтримки роти поліції особливого призначення зупинили агресивну поведінку чоловіка, який влаштував погром в пивному магазині, а потім вдерся до чужої квартири в сусідній п’ятиповерхівці та зачинився там.

В області перевірятимуть готовність роботи автотранспорту в зимовий період 10:22

Комплекс заходів на автомобільному транспорті «Перевізник зима» буде відбуватися з 01 по 21 грудня 2023 року. Про це інформує Відділ державного нагляду (контролю) у Чернігівській області.

Діє програма безкоштовної професійно-технічної освіти для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни 10:20

Навчання здійснюється за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття у Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, які на сьогодні діють у 8 областях України. Там можна пройти як первинну професійну підготовку, так і перепідготовку чи підвищення кваліфікації.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:17

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 7 пожеж.

28 листопада - цей день в Україні та в світі

28 листопада - цей день в Україні та в світі 09:15

ДЕНЬ 643 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 643 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини