На Чернігівщині триває робота з погашення податкового боргу
В управлінні погашення боргу ГУ ДФС у Чернігівській області вчергове наголошують на недопущенні накопичення податкового боргу.
Станом на 01.06.2019 сума податкового боргу по Чернігівській області склала 1914,7 млн грн., заборгованість зі сплати ЄСВ - 187,3млн грн., у тому числі, борг фізичних осіб-підприємців - 125,7 млн гривень.
Завдяки комплексу заходів щодо стягнення сум податкового боргу протягом 5 місяців 2019 року до зведеного бюджету мобілізовано – 18,9 млн грн, у тому числі: у рахунок погашення розстрочених сум - 1,2 млн грн, від боржників, які перебувають у процедурі банкрутства, – 1,9 млн грн, з банківських рахунків боржників стягнуто – 1,3 млн гривень.
Податкові вимоги направлені 1153 боржникам. У податкову заставу описано майно боржників на суму 55,8 млн гривень.
Системна робота проводиться у напрямку зменшення заборгованості зі сплати ЄСВ. Це спільні наради з органами Державної виконавчої служби, зустрічі з підприємствами – боржниками з питань своєчасної сплати та погашення заборгованості з ЄСВ, роз’яснювальна робота, тощо.
Крім того, з метою стягнення заборгованості з ЄСВ здійснюється інвентаризація своєчасності направлення вимог боржникам щодо сплати ЄСВ, передача узгоджених вимог про сплату боргу, інших виконавчих документів на примусове стягнення до органів Державної виконавчої служби, проведення звірок щодо відкритих виконавчих проваджень за направленими вимогами щодо стягнення ЄСВ.
За наявності достатніх підстав, органи ДФС вносять письмові пропозиції до органів Державної виконавчої служби щодо тимчасового обмеження у праві виїзду за межі України боржників.
З метою покращення роботи щодо стягнення заборгованості з ЄСВ органами ДФС застосовується індивідуальне інформування фізичних осіб – підприємців, осіб, які провадять незалежну професійну діяльність щодо розміру боргу та дати його виникнення. На адресу боржників щомісячно направляються вимоги про сплату боргу з ЄСВ.
Протягом 5 місяців 2019 року в рахунок погашення заборгованості з ЄСВ надійшло 7,7 млн гривень.
Останні новини Чернігівщини
НМТ 2026: реєстрація, етапи та дати проведення – на брифінгу в ОВА 17:06
П’ятого березня стартувала реєстрація для участі в основних сесіях національного мультипредметного тесту (НМТ), яка триватиме до другого квітня. Про ключові аспекти цьогорічного тестування сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА розповів начальник Управління освіти і науки Чернігівської ОДА Юрій Музика.
Досягнення чернігівських школярів на обласному та всеукраїнському рівнях 17:02
Учні та учениці закладів освіти Чернігова здобули 19 перемог в обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та 17 перемог у конкурсі-захисті Малої академії наук, а також уже мають перші досягнення на всеукраїнському рівні. Про це інформує начальник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура.
Організували незаконний виїзд чоловіка за кордон: повідомлено про підозру двом жителям Чернігівщини 17:01
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям Чернігівського району в організації незаконного переправлення військовозабов’язаного через державний кордон України, вчиненому за попередньою змовою групою осіб.
Безбар’єрне укриття: у Прилуцькому НРЦ відремонтовано укриття міжнародною гуманітарною організацією GER³ 10:16
Безпека дітей у закладах освіти є важливою умовою організації освітнього середовища, що забезпечує збереження безперервності освітнього процесу.
Працівника КП «Теплокомуненерго» відзначено Подякою Прем’єр-міністра України 10:11
Начальника цеху КП «Теплокомуненерго» Руслана Гончаренка відзначено Подякою Прем’єр-міністра України. Він увійшов до числа 44 фахівців із Донецької, Херсонської, Чернігівської, Вінницької та Одеської областей, а також столиці, яких нагородили за роботу із забезпечення життєдіяльності громад в умовах повномасштабної російсько-української війни.