Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 травня, 04:33:43

Чернігівською місцевою прокуратурою проведено комплексну перевірку ДУ "Чернігівська виправна колонія № 44"

24.06.2019   07:35Агенцiя

Чернігівською місцевою прокуратурою проведено перевірку додержання вимог законодавства при перебуванні дітей у будинку матері і дитини при Державній установі «Чернігівська виправна колонія № 44».

У ході перевірки установи встановлено непоодинокі порушення, зокрема вимог законодавства щодо додержання протипожежних правил і норм, що створює загрозу життю та здоров’ю дітей, які там перебувають.

Допускаються також порушення вимог чинного законодавства в частині забезпечення належних умов тримання засуджених та їх дітей у Будинку дитини. Так, покриття підлоги в кімнатах другого поверху будинку потребує заміни, підвіконня житлових кімнат потребують фарбування, кімната для прийому їжі засудженими та шафа для зберігання посуду потребує ремонту.

Крім того, у коридорі підвального приміщення, підсобній кімнаті на та кімнаті для сушіння дитячого одягу на стінах наявні сліди промерзання або затікання, що потребує проведення ремонту. В кімнаті для сушіння дитячого одягу вентиляційна система механічного спонукання на момент перевірки знаходилась в не робочому стані.

На ці та інші виявлені порушення реагувала місцева прокуратура.
За результатами перевірки начальнику Державної установи «Чернігівська виправна колонія № 44» внесено письмову вказівку про усунення виявлених у ході перевірки порушень.

Стан дотримання конституційних прав громадян у місцях несвободи й надалі залишається на постійному контролі керівництва. Робота органів прокуратури з вказаних питань продовжується.
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37

Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України

На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33

Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12

Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.

 Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів

Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30

За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини