Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 9 лютого, 13:59:29

Задокументовано факт надання хабара начальнику відділу УЗЕ в Чернігівській області

21.06.2019   14:10Агенцiя

Слідчим управлінням ГУНП спільно з відділом внутрішньої безпеки в Чернігівській області Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України викрито особу, яка надала неправомірну вигоду начальнику відділу УЗЕ в Чернігівській області.

Правоохоронці задокументували, що представник одного з приватних підприємств області пропонував службовій особі щомісячну незаконну винагороду за невжиття заходів реагування щодо діяльності газової автозаправної станції, яка працювала без дозвільних документів.

При передачі частини неправомірної вигоди в сумі 4 тис грн зловмисника затримано «на гарячому».

Предмет «винагороди» вилучено у ході обшуку в службовому кабінеті посадовця.

Наразі, за вказаним фактом внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 3 ст. 369 КК України (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі).

Тривають першочергові слідчі дії.

Останні новини Чернігівщини

Нічна атака дронами на Чернігівщину: загиблий і поранені, десятки вибухів за добу

Нічна атака дронами на Чернігівщину: загиблий і поранені, десятки вибухів за добу 12:23

Уночі агресор вдарив по Новгороду-Сіверському «геранями».

На вул. Оборонців Чернігова частково обмежать рух транспорту 11:36

З 09:00 10 лютого 2026 року до 13:00 13 лютого 2026 року у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вул. Оборонців Чернігова поблизу перехрестя з вул. Гетьмана Полуботка буде перекрито одну смугу руху в напрямку від «П’яти кутів» до вул. Шевченка.

Козелецькі поліцейські оперативно затримали грабіжника

Козелецькі поліцейські оперативно затримали грабіжника 10:51

Поліцейські відділення № 1 (селище Козелець) Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 35-річного чоловіка, причетного до пограбування 73-річної пенсіонерки в селищі Козелець Чернігівського району. За фактом грабежу поліція розслідує кримінальне провадження.

“Bissquit” — триб’ют  “Snarky Puppy” у “Jazz-Кулісі”

“Bissquit” — триб’ют “Snarky Puppy” у “Jazz-Кулісі” 10:50

7 лютого 2026 року глядачі та музиканти джаз-бенду “BissQuit” знову об’єдналися у творчому просторі “Jazz-Куліси”: у залі Чернігівського обласного філармонійного центру вперше у новому році відбувся концерт в рамках проєкту, і присвячений він був творчості видатного американського джаз-ф’южн-бенду “Snarky Puppy”.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:46

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини