Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 6 грудня, 22:32:55

Екскаватор залишив без газу майже дві тисячі жителів Ніжина

21.08.2012   14:55Агенцiя

Мешканці 11-ти багатоповерхівок міста Ніжина Чернігівської області залишились без газу через порушення екскаватором герметичності газопроводу.

Про це повідомило управління з питань надзвичайних ситуацій Чернігівської ОДА.

“У зв’язку з загрозою загазованості підвальних приміщень та інженерних мереж Ніжинським районом з газопостачання та газифікації ПАТ “Чернігівгаз” о 21 год. 30 хв. 20 серпня було припинено постачання газу близько 2 тис. мешканцям 11-и багатоповерхових будинків по вулиці Шевченка”, – йдеться у повідомленні.

У ньому ж зазначається, що земляні роботи в житловому мікрорайоні проводилися без належно оформленого дозволу на демонтаж недіючого газового газгольдера.

Аварійно-відновлювальні роботи проводитимуться силами Ніжинського району з газопостачання та газифікації ПАТ “Чернігівгаз” та ПП “Алексєєнко”, якому належить екскаватор-“шкідник”.

Наталія Потапчук, УКРІНФОРМ

http://www.ukrinform.ua/ukr/news/ekskavator_zalishiv_bez_gazu_mayge_dvi_tisyachi_giteliv_nigina_1750428

Останні новини Чернігівщини

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту 12:51

Перше засідання організаційного комітету щодо реалізації на Чернігівщині у 2023-2024 навчальному році проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулось сьогодні під головуванням заступниці начальника ОВА Жанни Шерстюк.

До Дня святого Миколая діти загиблих Героїв отримують вітання та подарунки від громади Чернігова 12:47

До Дня Святого Миколая громада Чернігова підготувала привітання та подарунки для дітей, один з батьків яких загинув у російсько-українській війні, під час виконання службового обов'язку. Управління культури та туризму за підтримки Чернігівської міської ради організовує заходи для дітей різної вікової категорії.

Гроші ходять за людиною… 12:35

Це, зокрема, і про професійне навчання за сприяння служби зайнятості. У тих, хто не має затребуваної на ринку праці професії, є можливість отримати її безкоштовно. Так, діють програми з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, зокрема, як шляхом видачі сертифікатів безробітним, так і з наданням ваучерів для певних категорій населення.