Патрульні врятували 5-річну дитину, яка тонула в річці
«Мені сподобалася галявина і я хотіла там погратися», – так розповіла 5-річна дівчинка патрульному, який витягнув її з води, коли вона стала тонути.

17 червня, о пів на восьму вечора неподалік центрального міського пляжу «Золотий берег» наряд поліції, який там ніс службу з охорони публічного порядку, звернув увагу на крики про допомогу та побачив, що тоне дитина. Поліцейські одразу поспішили на допомогу.
За кілька десятків метрів є місці, де річка Стрижень впадає в річку Десну. Саме поблизу цього місця стояли кілька людей, а одна літня жінка голосно кликала на допомогу і благала врятувати її онуку, яка пішла під воду.
Один з патрульних, не роздумуючи, одразу увійшов у воду, намагаючись дістатися того самого місця, де розходилися кола. Для дорослої людини було не глибоко – вода доходила до грудей, але через замулене дно сильно грузли ноги. За якусь мить він вже тримав на руках дитину. Дівчинка була при тямі, лише сильно злякалася.
Другий патрульний страхував напарника з берега і був готовий одразу надавати домедичну допомогу дівчинці у разі потреби. На щастя, все завершилося благополучно.
Коли дитину обтерли і заспокоїли, вона розповіла, що їй сподобалася яскрава галявина обабіч дороги і вона захотіла там погратися. Про те, що це так рясно цвітуть водорості, маленькій дитині навіть не прийшло в голову.
Коли всі заспокоїлися, охоронці порядку з’ясували, що дівчинка разом з бабусею відпочивали на пляжі і ввечері поверталися додому. Бабуся просто не встигла відреагувати, як дитина опинилася у воді.
За словами ж Романа Єфименка – патрульного, який безпосередньо кинувся рятувати дитину, він діяв автоматично, часу на роздуми в нього не було, бо дитина вже пішла під воду.
Жінку та її онуку патрульні відвезли додому, інформує Патрульна поліція Чернігівської області.
Останні новини Чернігівщини
На Ніжинщині поліцейські затримали жінку, яка підозрюється у вбивстві своєї матері 17:17
Оперативники кримінальної поліції відділення №3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції затримали 56-річну мешканку Борзни, яка завдала своїй матері смертельних тілесних ушкоджень. Жінку помістили до ізолятора тимчасового тримання.
У Чернігові дитина випала з вікна: поліція розслідує обставини травмування хлопчика 16:37
Співробітники Чернігівського районного управління поліції розслідують обставини, за яких хлопчик 2022 року народження випав з вікна другого поверху. Наразі дитину госпіталізовано до лікарні.
«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Новгород-Сіверська громада отримала від партнерів зі Львівщини пожежний автомобіль 16:16
Днями в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Новгород-Сіверську ТГ відвідала делегація Мурованської територіальної громади Львівської області на чолі із сільським головою Богданом Свистуном.
Поліція розслідує обставини ДТП в Корюківському районі, в якій травмувалися двоє неповнолітніх пасажирів 15:42
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом ДТП на автодорозі Холми-Жукля Корюківського району, внаслідок якої постраждали двоє неповнолітніх.
«Просвіт пам’яті»: медики Михайло-Коцюбинської громади вшанували загиблого колегу 15:11
Молодший сержант Олексій Шестаков народився 9 березня 1976 року у Донецьку. Там же у 1992 році закінчив школу. Після навчання у Донецькому державному медичному університеті молодий стоматолог у 1998 році приїхав до Чернігова проходити інтернатуру за розподілом в Чернігівській міській лікарні.