Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 квітня, 15:16:50

На водоймах Чернігівщини гинуть люди

19.06.2019   07:38Агенцiя

17 червня о 15:20 до оперативно-координаційного центру У ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про те, що в озері біля с. Слабин Чернігівського району під час риболовлі потонуло два чоловіка 1980 та 1988 року народження.

Для проведення пошукових заходів залучалось відділення групи рятувальних робіт аварійно-рятувальної частини спецпризначення Управління ДСНС України у Чернігівській області у складі 5 чоловік особового складу та 1 одиниці спеціальної техніки.

Станом на 21:10 пошукові роботи припинено, зниклих не виявлено. Обстежено 500 м берегової лінії та 100 кв.м. акваторії водойми

Цього ж дня о 23:15 у ставку біля м. Носівка місцевими жителями виявлено та піднято на поверхню тіло потонулого чоловіка.

Як з’ясувалося, загиблим виявився 65-річний мешканець м. Києва. Обставини трагічного випадку та причину смерті чоловіка встановлюють правоохоронні органи, повідомило УДСНС України у Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії!

Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії! 15:09

Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії!

Надзвичайні події в області за останню добу 10:07

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.

“Jazz-Куліса” до Міжнародного дня джазу 09:13

В останній день квітня світова спільнота відзначає Міжнародний день джазу. У межах творчого проєкту Чернігівського обласного філармонійного центру “Jazz-Куліса” джаз-бенд “BissQuit” 28 квітня 2026 року представив глядачам яскраву і видовищну концертну програму, присвячену цьому дню.

Поліція розслідує кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з твариною в Чернігові 09:10

28 квітня до поліції надійшло повідомлення про те, що в одному з мікрорайонів Чернігова виявлено вбиту собаку.

 Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів

Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів 09:09

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із австрійськими парламентарями і дипломатами. У складі делегації – представники різних політичних сил, а також – посольства. Гості відвідали Ягідне. Показали їм і наслідки російських ударів по Чернігову.