Інформаційна зустріч з питань бренду міста Прилуки
Із питань маркетингових інструментів у формуванні бренду міста відбулась інформаційна зустріч на яку було запрошено представників структурних підрозділів Прилуцької міської ради, установ культури та фахівців Центру підтримки підприємництва.
Захід організовано у рамках реалізації проекту «Розвиток громад» Корпусу Миру США в Україні.
На початку заходу заступник міського голови Олександр Сивенко проінформував про основні процедурні питання конкурсів по визначенню логотипу та слогану міста, що були організовані протягом 2012 -2014 років. Присутні мали можливість переглянути зразки поданих конкурсних робіт. Як було зазначено, на той період проведені конкурси не досягли мети щодо затвердження унікального та вдалого бренду для Прилук.
Волонтер Корпусу Миру США в Україні Шон Крін презентував результати он-лайн опитування членів організаційного комітету з підготовки та проведення публічних творчих конкурсів на визначення логотипу та слогану міста Прилуки «Бренд рідного міста» ( 2012-2014 рр.) та представників журі.
Опитування передбачало вивчення думки щодо сильних та слабких сторін проведених конкурсів, залученості громадськості та депутатів міської ради, передумов успішної нової кампанії по визначенню бренду та ризиків у її організації. Волонтер детально зупинився на практичних рекомендаціях у створенні бренду та промоції міст з урахуванням міжнародного досвіду.
Учасниками зустрічі розглянуто логотипи міст України, обговорено роль громадськості у процесі визначення й створення бренду, повідомив Відділ інвестицій та міжнародної діяльності Прилуцької міської ради.
Останні новини Чернігівщини
Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії! 15:09
Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії!
Надзвичайні події в області за останню добу 10:07
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.
“Jazz-Куліса” до Міжнародного дня джазу 09:13
В останній день квітня світова спільнота відзначає Міжнародний день джазу. У межах творчого проєкту Чернігівського обласного філармонійного центру “Jazz-Куліса” джаз-бенд “BissQuit” 28 квітня 2026 року представив глядачам яскраву і видовищну концертну програму, присвячену цьому дню.
Поліція розслідує кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з твариною в Чернігові 09:10
28 квітня до поліції надійшло повідомлення про те, що в одному з мікрорайонів Чернігова виявлено вбиту собаку.
Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів 09:09
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із австрійськими парламентарями і дипломатами. У складі делегації – представники різних політичних сил, а також – посольства. Гості відвідали Ягідне. Показали їм і наслідки російських ударів по Чернігову.